• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW Pątnowie strażacy już od kilku dni oficjalnie cieszą się nowym woezem bojowym.

W uroczystości oficjalnego oddania go i poświęcenia wzięli udział m.in.: posłowie na Sejm RP Piotr Polak i Paweł Rychlik, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu brygadier Tomasz Lewiński, radny Sejmiku Wojewódzkiego Andrzej Chowis, starosta wieluński Marek Kieler, wicestarosta Krzysztof Dziuba, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP w Wieluniu dh Andrzej Stępień, wójt Gminy Pątnów Jacek Olczyk, przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Pietrzyński wraz z radnymi, sekretarz Gminy Beata Marczak, sołtysi, druhny i druhowie.
Zanim przekazano samochód najpierw, jak nakazuje tradycja, najpierw druhowie modlili się w kościele pw. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pątnowie.
Na placu przed strażnicą OSP w Pątnowie poseł na Sejm RP Piotr Polak w asyście KPPSP bryg. Tomasza Lewińskiego oraz wójta Gminy Pątnów Jacka Olczyka przekazali kluczyki wraz z dowodem rejestracyjnym na ręce komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pątnowie Szczepana Kołodzieja.
Honorowymi chrzestnymi nowego wozu zostali pani Anna Przydacz oraz pan Adam Szpikowski, którzy nadali mu imię Jan.
Nowe VOLVO dla OSP Pątnów poświęcone i przekazane-gratulacje serdeczne. Cieszę się, że udało mi się skutecznie pomóc druhom przy zakupie. To już kolejny sprzęt ratowniczo-gaśniczy, który trafia do strażaków powiatu wieluńskiego dzięki mojemu zaangażowaniu  - nie kryje radości poseł Piotr Polak.

jm

Foto: UG Pątnów

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było