• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW Sieradzu spotkali się najlepsi policjanci z wydziałów drogowych komend z terenu województwa łódzkiego. 24 najlepszych funkcjonariuszy z drogówek uczestniczyło bowiem w wojewódzkich eliminacjach XXXII Ogólnopolskiego Konkursu Policjant Ruchu Drogowego.

W ramach rywalizacji policjanci musieli wykazać się znajomością teorii w specjalnie przygotowanym dla nich teście, umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy, kierowania ruchem na skrzyżowaniu alei Grunwaldzkiej/ul. Jana Pawła II/ul. Broniewskiego oraz jeździe na motocyklu, na którym mieli do pokonania tor specjalnie przygotowany w sieradzkim ODTJ.
Zawody wygrał asp. Norbert Wójcik z komendy powiatu łódzkiego wschodniego, który wyprzedził sierż. sztab. Tomasza Konieckiego z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Trzeci był st. sierżant Krzysztof Grzelak z KPP Sieradz.. Dwaj pierwsi panowie będą teraz reprezentować województwo łódzkie na szczeblu centralnym.
Jednym z fundatorów nagród w konkursie był Urząd Miasta Sieradza. Magistrat zorganizował również dla uczestników konkursu wycieczkę z przewodnikiem po Sieradzu.

jm

Foto: UM Sieradz

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było