• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW dniu wczorajszym na jednej z wieluńskich stacji benzynowych zostali zatrzymani dwaj mężczyźni. Powodem ich zatrzymania było znalezienie przy nich narkotyków. 

Mężczyznami zainteresował się jeden z dzielnicowych. Zauważył on, że przebywający tam mężczyzna zachowuje się dość nerwowo. O swoich podejrzeniach powiadomił natychmiast kolegów. Zadzwonił do dyżurnego. Na stację natychmiast skierowany został policyjny patrol. Po przybyciu sprawdzili natychmiast znajdujących się w citroenie mężczyzn.
Jak się okazało przy 40- letnim mieszkańcu powiatu pajęczańskiego mundurowi znaleźli dilerkę ze środkiem odurzającym. Mężczyzna schował ją w portfelu. Ponadto w trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli kolejną torebkę z białym proszkiem, która jak ustalili policjanci należała do drugiego z mężczyzn, 49- letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez wieluńskich mundurowych i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Ponadto po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się że 40- latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej do odbycia kary pozbawienia wolności - relacjonuje asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.
Obu panom grozi teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 40- letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego po przesłuchaniu trafi do zakładu karnego celem odbycia zaległej kary.

jm

Foto: policja.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było