• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchJuż od 14 maja ofertę Dekady Sieradz współtworzy marka CCC – jeden z czołowych producentów obuwia w Europie. Nowy salon CCC to największy sklep marki w regionie.

Osoby odwiedzające Dekadę Sieradz od 14 maja mogą w nim znaleźć wyjątkową kolekcję butów damskich, męskich oraz dziecięcych na co dzień i na wyjątkowe okazje. Wśród nich są wysokiej jakości modele marki Lasocki, a także obuwie w doskonałym stosunku jakości do ceny, np. Jenny Fairy. Dostępne są także buty sportowe, m.in. modne sneakersy Adidas, Reebok, Puma czy Sprandi. W sklepie CCC dostępne są także akcesoria damskie i męskie, m.in. dodatki do butów, torebki damskie i męskie, plecaki, czapki, rękawiczki, apaszki czy paski. Zarówno oferta, jak i wystrój sklepu CCC z pewnością przyciągną uwagę klientów i zachęcą ich do dalszych odwiedzin.
- Salon CCC w Dekadzie Sieradz już w dniu otwarcia cieszył się bardzo dużą popularnością. Nowy sklep zapewnia naszym klientom wysoki komfort zakupów i pozwala na doskonałą ekspozycję całej naszej kolekcji. Przy jego aranżacji postawiliśmy na otwartą, przeszkloną przestrzeń z monitorami LED. Lokal ma nowy podział na poszczególne sekcje produktowe ułatwiające znalezienie poszukiwanych artykułów. Wystrój charakteryzuje świeżość, do czego przyczyniają się także drewniane meble i nowoczesny design – mówi Karol Semik, Dyrektor ds. Rozwoju CCC.
Otwarcie salonu CCC zapewnia naszym klientom jeszcze szerszą ofertę modową, z której mogą korzystać podczas wizyty w Dekadzie. Cieszmy się, że tak popularna marka wybrała właśnie nasz obiekt na swój największy salon w regionie - mówi Jacek Przybyłek, Dyrektor galerii Dekada Sieradz.
W Dekadzie Sieradz znajduje się blisko 30 sklepów znanych międzynarodowych i polskich marek oraz punktów usługowo-gastronomicznych. Wśród nich są: H&M, Hebe, Media Expert, Sinsay czy Empik. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu.
Za wynajem powierzchni w centrach Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.
--
DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.
W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było