• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchTegoroczny, 7 finał łódzkich spotkań pisarzy z młodymi czytelnikami Z książką na walizkach organizowany przez Beatę Paluch ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie był doskonałą okazją, aby wzbogacić swój domowy księgozbiór, porozmawiać z autorami książek i zdobyć autograf.

Było to duże przedsięwzięcie, które zgromadziło wielu miłośników książek. Ogromnym powodzeniem cieszył się kiermasz książek, gdzie można było nabyć książkę i jednocześnie zdobyć autograf jej autora. Nie zabrakło wielu innych atrakcji. Największą z nich była możliwość osobistego poznania autora tych książek. Nie zabrakło atrakcji nawiązujących do tematu tegorocznych walizek Co w trawie piszczy.
Wystawa Las wokół nas, ścieżka zmysłów, gry, zabawy, konkursy, a to wszystko dzięki Nadleśnictwu Złoczew. Innymi atrakcjami, które również cieszyły się wielkim zainteresowaniem było malowanie twarzy, gry XXL, balonowe ZOO, tatuaże, fotobudka, bańki mydlane i obecność postaci bajkowych. W trakcie spotkania podsumowany został konkurs plastyczno – literacki, który towarzyszył tegorocznym walizkom. Wyłoniliśmy zwycięzców na najciekawsze przebranie i najładniejszy transparent promujący książki i czytelnictwo. Finał „walizek” odbył się w Złoczewie, ale należy nadmienić, iż autor Andrzej Marek Grabowski już 9 maja na zaproszenie p. Beaty Paluch przybył do Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika, gdzie pasował uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej.
Najmłodsi czytelnicy otrzymali książkę z autografem sfinansowaną przez Radę Rodziców szkoły. Spotkania autorskie w szkole w Złoczewie stały się już tradycją i nie może ich zabraknąć. Wsparcie imprezy finałowej okazał Burmistrz Miasta Złoczewa, Dominik Drzazga.

opracowanie Beata Paluch

Foto: Infotydzień

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było