• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 04 02 18 19 10Do dwóch groźnych zdarzeń doszło minionej doby na drogach powiatu wieluńskiego. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Około godziny 9.00 w Wieluniu na skrzyżowaniu ul. Stodolnianej z ul. Popiełuszki kierująca volkswagenem passat, 22 -letnia mieszkanka powiatu wrocławskiego wyjeżdżając z ul. Stodolnianej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się prawidłowo ul. Popiełuszki volkswagenowi passatowi, przez co doprowadziła do zderzenia bocznego pojazdów. Siła uderzenia spowodowała, że volkswagen kierowany przez 56- letnią mieszkankę powiatu wieluńskiego przemieścił się uderzając najpierw w samochód marki mercedes, a następnie w ogrodzenie pobliskiej posesji.
Kierująca 22-letnia mieszkanka powiatu wrocławskiego za popełnione wykroczenie ukarana została mandatem karnym.
Kolejne zdarzenie miało miejsce o godz. 15:54 w miejscowości Emanuelina na drodze krajowej nr 45. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym iveco 39- leni mieszkaniec powiatu kaliskiego na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu ciężarowego mercedes, najeżdżając na jego tył. 39- latek za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w tych zdarzeniach drogowych nie odniosła obrażeń - poinformowała asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

jm

Foto: OSP Czarnożyły

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było