• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

265 87263Nietrzeźwy kierowca był sprawcą wypadku do jakiego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Cieszęcin, gmina Wieruszów.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 20.30.
Według wstępnych ustaleń, kierujący dostawczym peugeotem boxerem, 38 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i zderzył się z prawidłowo jadącym vw passatem, którym kierował 20 - letni mieszkaniec gminy Galewice. Następnie kierujący boxerem uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. W wyniku wypadku, kierowcy obu pojazdów oraz 20 – letni pasażer passata z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie.
W wyniku wypadku uszkodzone zostały samochody, które brały w nim udział. Kierujący boxerem w chwili wypadku miał w wydychanym powietrzu aż ponad 1,18 mg/dm3 alkoholu. Kierujący passatem był trzeźwy.
Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości do 2 lat więzienia i wysoka kara finansowa.
Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było