• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW najbliższy piątek i niedzielę na kilku drogach w naszym regionie nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Wszystko z powodu odbywającego się już po raz 34. Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego "Szlakiem Bursztynowym".

Czteroetapowa rywalizacja, rozpoczynająca sezon kolarski w Polsce, rozegrana zostanie w dniach 12-14 kwietnia. Peleton będzie miał do pokonania trasę o łącznej długości 456 km, wiodącą drogami województw wielkopolskiego i łódzkiego.
Pierwszy etap wyścigu „Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2019”, ze startem i metą w Warcie, rozegrany zostanie na trasach wiodących dookoła zbiornika Jeziorsko.
Program minutowy I etap

Informujemy mieszkańców, zwłaszcza kierowców przejeżdżających tego dnia przez powiat wieruszowski o wyłączeniu z ruchu dróg według ramowego planu wyścigu oraz o możliwych utrudnieniach na drogach przyległych do trasy wyścigu. Tego dnia ulica Rynek w Wieruszowie będzie zamknięta dla ruchu kołowego od godziny 9:30. Możliwe będą również utrudnienia w ruchu drogowym na drogach dojazdowych do wieruszowskiej giełdy mieszczącej się przy ulicy Teklinowskiej. Około godziny 12:24 planowane jest opuszczenie przez uczestników wyścigu kolarskiego terenu województwa łódzkiego - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie.
Program minutowy IV etap

jm

.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było