• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchPonad 3400 par skarpet z zastrzeżonym znakiem towarowym znanej marki zarekwirowali wieruszowscy i łódzcy policjanci na terenie jednej z firm w powiecie wieruszowskim. Straty właściciela marki oszacowano na 35 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w dniu 13 marca 2019 r. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz ich wieruszowscy koledzy przeprowadzili akcję, ktorej celem była likwidacja nielegalnej sprzedaży odzieży z zastrzeżonym znakiem towarowym. Służby mundurowe posiadały bowiem informację o sprzedaży towaru z opatrzonym znakiem towarowym, do którego nie ma prawa.
Ustalenia policjantów potwierdziły się. W jednym z zakładów w powiecie wieruszowskim, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 3400 par skarpet z logo znanej firmy. Teraz zabezpieczony towar zostanie poddany wnikliwej analizie eksperta. Straty powstałe w związku z nielegalnym procederem wstępnie oszacowano na co najmniej 35 tysięcy złotych - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie.
Okoliczności sprawy wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury. Za handel wyrobami z znakiem towarowym, którego nie wolno używać, sprzedającemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było