• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 03 26 16 38 54Burmistrz Wieruszowa Rafał Przybył przyznał dofinansowanie dla dwóch organizacji pozarządowych na realizację ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r.

Dofinansowanie na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dziedzictwa narodowego poprzez popularyzację i promocję gry na instrumentach muzycznych oraz rozwijanie w tym zakresie umiejętności mieszkańców Gminy Wieruszów otrzyma Stowarzyszenie Orkiestra Dęta OSP Wieruszów. Na zadanie: „Rozwijanie umiejętności muzycznych mieszkańców Gminy Wieruszów” orkiestra dostanie: 50 tys. zł.
Z kolei dofinansowanie na realizację zadań publicznych w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym poprzez prowadzenie działań profilaktyczno –sportowo –wychowawczych otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Wieruszowie. Wieruszowska OSP chce zrealziować projket "Uśmiechnięty mały strażak”, na co otrzyma 14 tys. zł.
Niestety dofinansowania nie otrzyma natomiast Ochotnicza Straż Pożarna w Pieczyskach i Ochotnicza Straż Pożarna w Wieruszowie. Obie organizacje ubiegały się o dotacje w ramach realizacji zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dziedzictwa narodowego poprzez organizację otwartych przedsięwzięć kulturalnych o charakterze regionalnym.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było