• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchTrzy dni temu jednej z mieszkanek powiatu wieluńskiego skradziono telefon komórkowy. jego wartość została wyceniona na 550 zł.

Następnego dnia o tym fakcie dowiedzieli się policjanci. Sprawca wykorzystał nieuwagę kobiety, która pracowała na stosiku z gazetami i zabrał pozostawiony przez nią na ladzie telefon. 
Wieluńscy kryminalni natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu zajęli się tą sprawą. Ustalili, że moment kradzieży  został nagrany przez sklepowy monitoring. Po obejrzeniu zapisu z kamer monitoringu rozpoznali dobrze znanego im 26- letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego. Policjanci natychmiast ustalili miejsce pobytu mężczyzny. Jeszcze tego samego dnia 26- latek został zatrzymany . Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon komórkowy, który niebawem powróci do prawowitej właścicielki. Mężczyzna usłyszał  zarzut kradzieży - poinformowała asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.
Ponieważ oskarżony działała w warunkach recydywy to grozi mu teraz podwyższony wymiar kary. Może posiedzieć nawet 6-7 lat. na razie prokurator zdecydował o objęciu go nadzorem policyjnym.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było