• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 08 27 00 50 06Lider w sektora obuwniczego – CCC wzbogaci ofertę sieradzkiej Dekady zajmując lokal o powierzchni ponad 1 050 mkw. Otwarcie salonu w nowym koncepcie planowane jest na pierwszą połowę 2019 roku.

Grupa CCC posiada sieć blisko 1200 salonów i działa w 23 krajach w Europie i poza nią. Marka jest najszybciej rozwijającą się firmą obuwniczą w Europie i jednocześnie największym producentem obuwia w tym regionie. CCC poprzez eobuwie.pl S.A. jest również liderem e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie obuwia. Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych w Polsce, zatrudnia ponad 14 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia.
Już w pierwszej połowie 2019 roku klienci CCC będą mogli zrobić zakupy w nowym salonie w Dekadzie Sieradz. Przy aranżacji nowego sklepu CCC postawiliśmy na otwartą, przeszkloną przestrzeń z monitorami LED. Lokal zyska nowy podział na sekcje produktowe i kolorystykę. Wystrój charakteryzuje świeżość, do czego przyczyniają się także drewniane meble i nowoczesny design. Salon na pewno przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do odwiedzin mówi Karol Semik – Dyrektor ds. Rozwoju CCC
W Dekadzie Sieradz CCC dołączy do grona rozpoznawalnych marek takich jak H&M, Mohito, Sinsay, Apart, Media Expert czy Empik. Obiekt funkcjonuje od 2011 roku – na przestrzeni wszystkich lat odwiedziło go ponad 10 mln klientów, a obroty wzrastają o kilkanaście procent rok do roku.
Poszerzenie oferty o kolejną rozpoznawalną markę, która cieszy się popularnością i zaufaniem wśród konsumentów jest ważnym krokiem w rozwoju sieradzkiej Dekady. Obiekt wpisał się już w mapę handlową miasta, ale nie osiadamy na laurach - zależy nam, aby wciąż rozwijać i poszerzać asortyment wpływając na poziom satysfakcji naszych klientów. To dla nas priorytet – słuchanie i odpowiadanie na potrzeby konsumentów – komentuje Jacek Przybyłek, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada Sieradz.
Dekada Sieradz jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej, w niedalekiej odległości od dworca PKP i PKS. Na ponad 10 tys. mkw. w znajduje się blisko 30 sklepów i punktów usługowo-gastronomicznych. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu, z łatwym dostępem do Galerii poprzez jeden z najdłuższych w Polsce chodników ruchomych.
Dekada to jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

Materiał nadesłany

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było