• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW minioną sobotę w Kuźnicy Skakawskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. jej sprawcą był nietrzeźwy kierowca.

Kolizja miała miejsce ok. godz. 19.00 na skrzyżowaniu ulicy Kępińskiej z drogą wojewódzką nr 482. w Kuźnicy Skakawskiej w gminie Wieruszów.
Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową mazdą, 65 - letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu podczas manewru skrętu, doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym vw passatem, którym kierował 45 – letni mężczyzna. W wyniku zderzenia się pojazdów doszło do kolizji z drugim vw passatem, kierowanym przez 64 – letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego i uszkodzone zostały pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu. Jak się okazało sprawca tej kolizji, kierujący mazdą uciekł z miejsca zdarzenia. Gdy policjanci po chwili doprowadzili 65 – latka na miejsce to okazało się, że miał w chwili kolizji w wydychanym powietrzu 0,70 promila alkoholu - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie.
Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji. Ukarali także 65-latka wysokim mandatem. Grozi mu też kara pozbawienia wolności do 2 lat.

jm

Foto: OSP Wieruszów

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było