• Poezja
  • Con Grazia
  • Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchJuż w najbliższą niedzielę, 13 stycznia br. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27. Jeden z jej sztabów mieści się także w Złoczewie przy Szkole Podstawowej.

Od wczesnych godzin porannych przed kościołami w Złoczewie, Unikowie, Owieczkach, Klonowej, Burzeninie, Stolcu, Brzeźniu oraz Grabówce odbywać będą się kwesty, prowadzone przez 96 Wolontariuszy zaopatrzonych w identyfikatory i puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sali gimnastycznej byłego budynku gimnazjum (wejście od ulicy Szkolnej 18) w godzinach 10.00 – 14.00 odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Niestety nie odbędzie się zbiórka krwi (brak pracowników mogących przyjechać do nas – zwolnienia lekarskie).
Program:
- godz. 10.00 – 14.00 - rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego,
- godz. 18.00 – 20.00 – MOK - występy dzieci i młodzieży licytacja gadżetów przekazanych przez fundację WOŚP, wspólne tańce, malowanie twarzy, modelowanie balonów w różne kształty. Będzie można osłodzić się watą cukrową, ciastem lub pokrzepić chlebem ze swojskim smalcem i ogórkiem kiszonym, wypić kawkę lub herbatkę.
Na zakończenie finału tradycyjne „Światełko do nieba”.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było