• Poezja
  • Con Grazia
  • Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2016 09 11 13 56 38Jak poinformowała krakowska policja kursant Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu pokazał, że nie jest mu obojętna ludzka krzywda.

Opisywane przez nas zdarzenie miało miejsce w dniu 4 stycznia br., około godziny 21.30 w Brzesku, województwo małopolskie. W jednym z tamtejszych bloków doszło do pobicia 50-letniego mężczyzny. Gdy na miejsce przybył policyjny patrol był tam już kursant, który aktualnie odbywa szkolenie podstawowe w Ośrodku Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu.Postanowił przyjrzeć się sytuacji gdy na klatce schodowej zobaczył ślady krwi. Powiadomił też brzeską policję i wszedł do mieszkania, w którym słychać były odgłosy awantury.
Wewnątrz mieszkania zauważył grupę szarpiących się osób, wśród nich był również mężczyzna, który miał opuchniętą i zakrwawioną twarz. Najpierw rozdzielił szarpiące się osoby, a następnie zaczął ustalać co takiego się wydarzyło. Pokrzywdzony mężczyzna stwierdził, że został pobity przez dwóch nieznanych mu mężczyzn na klatce schodowej, po czym wszedł do mieszkania znajomych, stąd ślady krwi na schodach prowadzące wprost do niego. Szamotanina w mieszkaniu, jak twierdził 50-latek, spowodowana była tym, że osoby będące w nim chciały go opatrzyć a on sobie tego nie życzył. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę na badania do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności tego zajścia - relacjonuje zdarzenie mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie..
Jak się okazuje ten sam kursant pól roku wcześniej, będąc jeszcze w trakcie rekrutacji do Policji, zareagował wobec grupy młodych osób, które w Brzesku zaatakowały osobę z niepełnosprawnością.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było