• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW dniu 2 grudnia w świetlicy wiejskiej w Grójcu Wielkim odbyło się spotkanie z Św. Mikołajem. Zabawa przebiegła w ciepłej i serdecznej atmosferze.

Było gwarno i wesoło. Dzieci wraz z rodzicami chętnie uczestniczyły we wspólnych konkursach, a tych jak zwykle nie brakowało. Anioły z bibuły były trafionym pomysłem i sprawiły wiele radości wszystkim uczestnikom. Podczas spotkania podsumowano konkurs plastyczny ph. „Postać świętego Mikołaja”. Wręczono także dzieciom podziękowania za udział w przygotowaniu montażu słowno-muzycznego z okazji 40-lecia pontyfikatu św. Jana Pawła II oraz za udział w zbiórce surowców wtórnych. Niespodzianką było pojawienie się grupy Herodów. Pomimo wielu atrakcji, pociechy wraz z rodzicami niecierpliwie wyczekiwały jednak odwiedzin Św. Mikołaja. W końcu dotarł. Radość dzieci była ogromna. Mikołaj przywitał się z nimi, wspólnie zaśpiewał, zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia. Na koniec Pan w czerwonym przebraniu obdarował uczestników świątecznymi prezentami. Obiecał, że jeżeli, dzieci będą grzeczne to spotka się z nimi za rok!
Sołtys wsi Leszek Dobras serdecznie dziękuje: Burmistrzowi Miasta Złoczew - Dominikowi Drzazga, pani radnej Barbarze Wilczek i Bogusławie Kobyłt, redakcji „Tygodnik Poradnik Rolniczy” w Poznaniu, Miejsko-Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Złoczewie, pizzerii "Marmoni", Pawłowi Kieroń, MDP w Grójcu Wielkim oraz rodzicom za okazaną pomoc przy organizacji spotkania.

Materiał nadeslany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było