• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 07 16 16 45 02Takiej ilości motocykli w Parku Staromiejskim w Sieradzu już dawno nie było. Na II Sieradzki Piknik Motocyklowy zjawiło się bowiem ponad 1000 pojazdów.

Takiej ilości motocykli w Parku Staromiejskim w Sieradzu już dawno nie było. Na II Sieradzki Piknik Motocyklowy zjawiło się bowiem ponad 1000 pojazdów. Jak na tego typu imprezę przystało rozpoczęła ją msza święta w intencji kierowców jednośladowy, która została odprawiona w kościele Najświętszego Serca Jezusowego. Kolejnym punktem programu była wspólna parada z kościoła na Jaworowym do Parku Staromiejskiego.
Organizatorzy Stowarzyszenie Motocyklistów "Sieradzanie" dla uczestników pikniku zorganizowali szereg atrakcji. Były: konkursy motocyklowe, pokaz jazdy stunt, pokaz ratownictwa medycznego, atrakcje dla dzieci, stoiska motocyklowe, znaczki piknikowe i koszulki, aukcje prac dzieci z domów dziecka oraz honorowa zbiórka krwi zorganizowana z klubem "Strażaków" i punktem krwiodawstwa z sieradzkiego szpitala. Na scenie amfiteatru zagrały zespoły: Silent, NieBoNie, Ovo, LeyLa.
Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla podopiecznych domów dziecka w Godynicach i Tomisławicach oraz dla Marysi z gminy Wróblew, która wciąż zmaga się z ciężką chorobą.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było