• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 05 23 19 01 26Młodzieżowa Rada Doradcza przy Burmistrzu Błaszek zgłosiła do budżetu obywatelskiego na 2018 r. projekt montażu "sprytnej ławeczki".

Młodzieżowa Rada Doradcza przy Burmistrzu Błaszek zgłosiła do budżetu obywatelskiego na 2018 r. projekt montażu "sprytnej ławeczki".
Miałaby ona stanąć w parku przy Urzędzie Miejskim w Błaszkach. Ławeczka byłaby zasilana bateriami słonecznymi, umożliwiłaby dostęp do internetu i ładowanie telefonów komórkowych poprzez USB.
Ten futurystyczny element infrastruktury pracowałby ekologicznie i wykorzystywałby pokłady energii słonecznej. Ławeczka zapewniłaby ciągłe ładowanie urządzeń przez minimum dziesięć godzin dziennie i mogłaby działać przez trzy doby bez słońca. W imieniu Młodzieżowej Rady Doradczej Burmistrza Błaszek wniosek poparty przez mieszkańców Błaszek złożył Albert Kieremkampt, który od niedawna jest członkiem MRD - poinformował Urząd Miejski w Błaszkach.
Wnioski z propozycjami projektów obywatelskim mieszkańcy Błaszek mogą składać w Urzędzie Miejskim w Błaszkach do końca 30 lipca 2017 r.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było