• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 07 12 13 32 12Sztuki kuglarstwa można nauczyć się w Wieruszowie. Jest to możliwe dzięki projektowi RKG „Równać Szanse” pt. „YoungFire”, jaki realizuje Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie.

Sztuki kuglarstwa można nauczyć się w Wieruszowie. Jest to możliwe dzięki projektowi RKG „Równać Szanse” pt. „YoungFire”, jaki realizuje Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie. Fundusze na realizację projektu pochodzą z Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy przedsięwzięcia wzięli udział w warsztatach żonglerskich, spróbowali szczudlarstwa, ale przede wszystkim uczyli się tańczyć z ogniem. Mieli również spotkanie z prezesem Fundacji Arturem Łęgą.
Występ finałowy planowany jest podczas Dni Wieruszowa w sierpniu, jednak już dziś zapraszamy na inne nasze pokazy. Pierwszy występ publiczny odbędzie się w najbliższą sobotę podczas festynu charytatywnego dla Karola w Starym Ochędzynie. Dzięki uprzejmości organizatorów ok. godz. 21.00 uczestnicy wystąpią przed publicznością, w ten sposób dokładając swoją cegiełkę do pomocy - poinformował Urząd Miejski w Wieruszowie.

jm

Foto: UM Wieruszów

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było