• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 06 18 11 21 04Wieluńskie Rockowisko i Teatr Ognia rozpoczęły tegoroczne Dni Wielunia.

Wieluńskie Rockowisko i Teatr Ognia rozpoczęły tegoroczne Dni Wielunia. W piątek po południu w Wieluńskim Domu Kultury zagrały: AFTER WORK z Wielunia, VATAHA z Płocka, ZESPÓL Z NAZWĄ z Wielunia, THE POKS z Siemkowic, FOLYA z Kielc, WALCZAK BAND z Wielunia, CO Z TEGO z Wielunia i ODWILŻ – z Praszki.
Wieczorem przed siedzibą Wieluńskiego Domu Kultury zgromadzona licznie wieluńska publiczność obejrzała Teatr Ognia, widowisko "Violet", które zaprezentowała grupa Nam-Tara.
Był to pokaz fireshow polegający na oczarowaniu widza pięknem ognia. Było w nim dużo pirotechniki scenicznej, różnego rodzaju iskier pirotechnicznych, a także efektownych płonących rekwizytów. „Violet” opiera się na ukazaniu piękna różnych barw, które w połączeniu z blaskiem ognia oraz dynamicznymi efektami pirotechnicznymi tworzą show, które nie sposób szybko zapomnieć.
Dziś jeszcze w niedzielę czekają na wielunian: korowód mieszkańców i artystów, prezentacje warsztatów artystycznych oraz koncert Strachy na Lachy i Margaret.

jm

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było