• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 06 16 19 30 48W minioną środę, 14 czerwca br. Kierownik Dzielnicowych asp. sztab. Waldemar Leszczyński wspólnie z dzielnicowym rejonu gminy Wieruszów sierż. szt. Pawłem Ciura spotkali się z sołtysami z terenu gminy Wieruszów.

W minioną środę, 14 czerwca br. Kierownik Dzielnicowych asp. sztab. Waldemar Leszczyński wspólnie z dzielnicowym rejonu gminy Wieruszów sierż. szt. Pawłem Ciura spotkali się z sołtysami z terenu gminy Wieruszów.
W trakcie spotkania omówiono zagadnienia i oczekiwania działań dzielnicowego również w obszarze profilaktycznym. Poruszono także tematykę przemocy w rodzinach, omówiono zasady postępowania w takich sytuacjach oraz zachęcono do kontaktów z dzielnicowym.
Dzielnicowy Ciura przekazał wszystkim sołtysom swoje dane kontaktowe oraz zachęcił do współpracy i kontaktów w celu zapobiegania i eliminacji wszelkich zagrożeń w jego rejonie służbowym. W trakcie spotkania policjanci poinformowali o funkcjonowaniu programu „ Dzielnicowy Bliżej Nas „ ,aplikacji Moja Komenda, Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz regionalnego systemu ostrzegania. Zachęcili także do korzystania z tych narzędzi. Nie zabrakło również informacji o prowadzonej rekrutacji do Policji wraz z przekazanym plakatem na tą okoliczność - poinformował st. asp. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie.

pw

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było