• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 06 15 00 21 50W dniu 14 czerwca 2017 r. grupa uczniów klasy 2 technik spedytor wraz z p. Małgorzatą Kaźmierczak – nauczycielką przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu, odbyła wizytę w Przedszkolu nr 3 w Wieluniu.

W dniu 14 czerwca 2017 r. grupa uczniów klasy 2 technik spedytor wraz z p. Małgorzatą Kaźmierczak – nauczycielką przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu, odbyła wizytę w Przedszkolu nr 3 w Wieluniu.
Podczas wspólnej zabawy, przedszkolaki poznały najważniejsze zasady związane z poruszaniem się po drodze, sygnalizacją świetlną, przejściem przez pasy. Dzieci bardzo chętnie brały udział w dyskusji i trafnie odpowiadały na wszystkie pytania. Uczniowie technikum, wraz z p. Małgosią przygotowali materiały dydaktyczne: „pasy” i  sygnalizację świetlną. Dzięki temu dzieci mogły również w sposób praktyczny przećwiczyć  przechodzenie przez jezdnię.
Ogromną frajdę, zarówno przedszkolakom, jak i uczniom technikum, sprawiły zabawy ruchowe:  „myjnia samochodowa”,  „głosy pojazdów”, „jedzie pociąg”. Wizyta poszerzyła wiadomości przedszkolaków z zakresu bezpieczeństwa na drodze oraz znajomości pojazdów poruszających się po drodze, szynach, wodzie i w powietrzu,  a uczniowie technikum nabyli nowe umiejętności społeczne i interpersonalne. Warsztaty przebiegały w radosnej atmosferze.
Na zakończenie spotkania, przedszkolaki otrzymały malowanki z pojazdami.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było