• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 06 14 17 05 42TV firmy LG, laptop czy też ubrania o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych skradł z jednego z sieradzkich mieszkań 23-letni mieszkaniec tego miasta. jednak łupem zbyt długo się nie nacieszył.

TV firmy LG, laptop czy też ubrania o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych skradł z jednego z sieradzkich mieszkań 23-letni mieszkaniec tego miasta. jednak łupem zbyt długo się nie nacieszył. Do kradzieży doszło w niedzielę 11 czerwca br. Podejrzanego mężczyznę sieradzcy policjanci wytypowali już następnego dnia.
Dwa dni później ustalili oni, że mężczyzna może przybywać w jednym z domów na terenie gminy Złoczew. Gdy przyjechali na miejsce, przebywająca w domu kobieta oświadczyła, że jest sama. Jednak policjanci nie uwierzyli jej słowom i przystąpili do przeszukania. Już po kilku minutach okazało się, że mieli rację. W trakcie przeszukania, jeden z funkcjonariuszy postanowił zajrzeć do wersalki. W pudle na pościel pod kołdrą ujrzał „poszukiwanego” mężczyznę. Po kilku minutach w innym pomieszczeniu odnaleziono skradzione z sieradzkiego mieszkania ubrania. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia policjanci odzyskali resztę skradzionego mienia w tym telewizor i laptop - poinformował rzecznik sieradzkiej policji.
Mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu przywłaszczenia mienia. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

jm

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było