• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

W minioną sobotę w sieradzkim amfiteatrze w czasie koncertu gwiazd doszło do bijatyki pomiędzy dwoma mieszkańcami Warty a ochroną. 2016 09 11 13 56 38Agresji winny był alkohol, który wartczanie wcześniej wypili.

W minioną sobotę w sieradzkim amfiteatrze w czasie koncertu gwiazd doszło do bijatyki pomiędzy dwoma mieszkańcami Warty a ochroną. Agresji winny był alkohol, który wartczanie wcześniej wypili. O zdarzeniu oficjalnie dziś poinformowała policja sieradzka.
Dwóch mieszkańców gminy Warta w trakcie trwającego koncertu przeskoczyło przez barierki ochronne. W tym momencie zainterweniowała ochrona, prosząc ich o opuszczenie wydzielonego terenu. Jednak młodzi ludzie nie zastosowali się do wydanych im poleceń. Widząc ich postawę pracownicy firmy postanowili wyprowadzić ich poza strefę chronioną. Jednak młodzieńcy nadal nie zamierzali zastosować się do poleceń i z uporem chcieli wejść na scenę. W pewnym momencie doszło do siłowej przepychanki w trakcie której naruszyli oni nietykalność cielesną pracowników firmy ochroniarskiej. Po kilku chwilach obaj agresywni mężczyźni znaleźli się w rękach funkcjonariuszy - relacjonuje zdarzenie st. asp. Agnieszka Kulawiecka z KPP w Sieradzu.
badanie alkomatem obu krewkich fanów muzyki wykazało u 17 – latka ponad 1.6 promila, a u jego 25 – letniego kolegi 1.2 promila alkoholu w organizmie.
Obaj usłyszeli już zarzut zakłócenia imprezy masowej.  Sąd wymierzył im karę grzywny w wysokości odpowiednio 1200 i 800 złotych, a także 2 – letni zakaz wstępu na imprezy masowe.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było