wielkanocne

Uwaga! Odwołujemy zajęcia

W związku z zagrożeniem KORONAWIRUSEM
zajęcia prowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie
zostają zawieszone do odwołania.
Nie można także w tym czasie korzystać z sali gier.

W związku z powyższym MOK czynny:
Pn – Pt w godz. 09.00-16.00


 

    Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie 25.04.2019 r. zorganizował Spotkanie wielkanocne dla członków Klubu Seniora działającego przy MOK. Nie zabrakło życzeń od organizatora, p. Burmistrza, Przewodniczącego Rady Miasta oraz Księdza Proboszcza.

    5 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej MOK odbyło się spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
W spotkaniu uczestniczyli również członkowie ich rodzin, mieszkańcy miasta i gminy Złoczew oraz zaproszeni goście.

  20 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbyło się tradycyjnie, jak co roku "Spotkanie Wielkanocne" Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
Wszystkich uczestników uroczystego świątecznego wieczoru powitał i złożył życzenia wielkanocne dyrektor Bogdan Dawidziak.
   Życzenia złożył również proboszcz naszej parafii ks. Piotr Wierusz.

   7 kwietnia 2016 w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbyło się tradycyjnie, jak co roku "Spotkanie Wielkanocne" Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
Wszystkich uczestników uroczystego świątecznego wieczoru powitał i złożył życzenia wielkanocne dyrektor Bogdan Dawidziak.


Spotkanie Wielkanocne - 27.04.2011 - Senior

Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie zorganizował spotkanie Wielkanocne, które odbyło się w dniu 27 kwietnia 2011 r. w sali widowiskowej MOK.

W spotkaniu oprócz organizatorów uczestniczyli członkowie ich rodzin oraz mieszkańcy miasta i gminy Złoczew.

9 kwietnia 2015 w sali widowiskowej MOK odbyło się spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
W spotkaniu oprócz organizatorów uczestniczyli członkowie ich rodzin, mieszkańcy miasta i gminy Złoczew oraz zaproszeni goście.

Spotkanie Wielkanocne - 24 kwietnia 2014 r.
Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie zorganizował Spotkanie Wielkanocne, które odbyło się w sali widowiskowej złoczewskiego MOK.