wielkanocne

    5 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej MOK odbyło się spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
W spotkaniu uczestniczyli również członkowie ich rodzin, mieszkańcy miasta i gminy Złoczew oraz zaproszeni goście.

  20 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbyło się tradycyjnie, jak co roku "Spotkanie Wielkanocne" Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
Wszystkich uczestników uroczystego świątecznego wieczoru powitał i złożył życzenia wielkanocne dyrektor Bogdan Dawidziak.
   Życzenia złożył również proboszcz naszej parafii ks. Piotr Wierusz.

   7 kwietnia 2016 w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbyło się tradycyjnie, jak co roku "Spotkanie Wielkanocne" Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
Wszystkich uczestników uroczystego świątecznego wieczoru powitał i złożył życzenia wielkanocne dyrektor Bogdan Dawidziak.

9 kwietnia 2015 w sali widowiskowej MOK odbyło się spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie.
W spotkaniu oprócz organizatorów uczestniczyli członkowie ich rodzin, mieszkańcy miasta i gminy Złoczew oraz zaproszeni goście.

Spotkanie Wielkanocne - 24 kwietnia 2014 r.
Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie zorganizował Spotkanie Wielkanocne, które odbyło się w sali widowiskowej złoczewskiego MOK.

Spotkanie Wielkanocne - 4 kwietnia 2013 r.
4 kwietnia 2013r. Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie zorganizował Spotkanie Wielkanocne, które odbyło się w sali widowiskowej złoczewskiego MOK.

Spotkanie Wielkanocne - 11 kwietnia 2012r.
11 kwietnia 2012r. Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie zorganizował Spotkanie Wielkanocne, które odbyło się w sali widowiskowej złoczewskiego MOK.