opłatkowe

Uwaga! Odwołujemy zajęcia

W związku z zagrożeniem KORONAWIRUSEM
zajęcia prowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie
zostają zawieszone do odwołania.
Nie można także w tym czasie korzystać z sali gier.

W związku z powyższym MOK czynny:
Pn – Pt w godz. 09:0016:00


Koronawirus: informacje i zalecenia. https://www.gov.pl


logo1    10 stycznia 2020 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe Klubu  Seniora. Wszystkich uczestników spotkania przywitał dyr. MOK w Złoczewie Karol Królewicz. W spotkaniu udział wzięli: burmistrz Złoczewa p. Dominik Drzazga, przedstawiciele rady miejskiej - Halina Żarnecka, Halina Sosin, Beata Świdnicka i Bogusława Kobyłt z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym, proboszcz naszej parafii ks. Piotr Wierusz i wikary ks. Piotr Dobrychłop oraz seniorzy ze złoczewskiej gminy.

We wtorek, 8 stycznia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora.Wzięli w nim udział przedstawiciele rady miejskiej - Halina Żarnecka i Bogusława Kobyłt z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym oraz seniorzy ze złoczewskiej gminy.

   W środę 3 stycznia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora. W spotkaniu udział wzięli: burmistrz Złoczewa p. Jadwiga Sobańska oraz przedstawiciele rady miejskiej z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym i seniorzy ze złoczewskiej gminy.

W środę 4 stycznia 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora. W spotkaniu udział wzięli:burmistrz Złoczewa p. Jadwiga Sobańska oraz przedstawiciele rady miejskiej z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym i seniorzy ze złoczewskiej gminy.

W czwartek, 8 stycznia 2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora.Wzięli w nim udział przedstawiciele rady miejskiej, z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym oraz seniorzy ze złoczewskiej gminy.

Spotkanie opłatkowe klubu „SENIOR”
9 stycznia 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się tradycyjnie, jak co roku spotkanie opłatkowe klubu „SENIOR”.

Spotkanie opłatkowe klubu „SENIOR”
3 stycznia 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu „SENIOR”.

Dyr. Dawidziak Bogdan przywitał wszystkich uczestników świątecznej wieczerzy, a wśród nich przybyłych przedstawicieli władz: panią burmistrz Jadwigę Sobańską i przewodniczącego rady Andrzeja Aleksandrowicza oraz proboszcza parafii Złoczew ks. Jerzego Brzęczka.