MOK na wyjazdach

W Gminnej Bibliotece w Klonowej 12.10.2015r. odbył się konkurs  „CZTERY PORY ROKU” w ramach projektu Festiwal Artystyczny Jesień Mimozami Się Zaczyna.
W imprezie udział wzięli również młodzi artyści kółka teatralnego z MOK w Złoczewie.

Miło nam poinformować, że Martyna Michalska i Zuzanna Grobelna, które uczęszczają na zajęcia taneczne do MOK Złoczew, zdobyły III miejsce w kategorii DUETY podczas Konkursu Tańca i Piosenki Wszelakiej

ARTYSTYCZNA WIOSNA W SKANSENIE - Sieradz - 3.06.2008
8 czerwca 2008r. w Sieradzkim Parku Etnograficznym w ramach weekendowych spotkań z folklorem i sztuką ludową pn.,, ARTYSTYCZNA WIOSNA W SKANSENIE’’ zaprezentowała się gmina Złoczew.

IV Jarmark Wojewódzki w Łodzi. - 6.09.2007
Zespoły artystyczne z Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie na IV Jarmarku Wojewódzkim w Łodzi.

Baw się razem z nami
3 czerwca 2012 r. już po raz piętnasty w Klonowej odbył się Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego "Baw się razem z nami, jeśli masz ochotę"

Sieradzki Jarmark Powiatowy 2015 odbył się pod hasłem „Architektura i geodezja”, Drugi dzień imprezy (13.09.2015-niedziela) stał pod znakiem prezentacji artystycznych gmin z terenu powiatu sieradzkiego.

 tecza logo Na deskach Teatru Zdrojowego im. Mieczysławy Ćwiklińskiej w XVIII Międzynarodowym Festiwalu Spółdzielczych Zespołów Artystycznych „Tęcza Polska” w Polanicy Zdroju w ciągu dwóch konkursowych dni (28 i 29 września 2017 r.) zaprezentowały się 22 zespoły, a Jury pod przewodnictwem aktora, Dariusza Jakubowskiego, wieloletniego wiceprezesa Związku Artystów Scen Polskich miało trudne zadanie oceny szerokiego repertuaru i umiejętności.