MOK na wyjazdach

W Gminnej Bibliotece w Klonowej 12.10.2015r. odbył się konkurs  „CZTERY PORY ROKU” w ramach projektu Festiwal Artystyczny Jesień Mimozami Się Zaczyna.
W imprezie udział wzięli również młodzi artyści kółka teatralnego z MOK w Złoczewie.

Miło nam poinformować, że Martyna Michalska i Zuzanna Grobelna, które uczęszczają na zajęcia taneczne do MOK Złoczew, zdobyły III miejsce w kategorii DUETY podczas Konkursu Tańca i Piosenki Wszelakiej

ARTYSTYCZNA WIOSNA W SKANSENIE - Sieradz - 3.06.2008
8 czerwca 2008r. w Sieradzkim Parku Etnograficznym w ramach weekendowych spotkań z folklorem i sztuką ludową pn.,, ARTYSTYCZNA WIOSNA W SKANSENIE’’ zaprezentowała się gmina Złoczew.

IV Jarmark Wojewódzki w Łodzi. - 6.09.2007
Zespoły artystyczne z Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie na IV Jarmarku Wojewódzkim w Łodzi.

Baw się razem z nami
3 czerwca 2012 r. już po raz piętnasty w Klonowej odbył się Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego "Baw się razem z nami, jeśli masz ochotę"

Sieradzki Jarmark Powiatowy 2015 odbył się pod hasłem „Architektura i geodezja”, Drugi dzień imprezy (13.09.2015-niedziela) stał pod znakiem prezentacji artystycznych gmin z terenu powiatu sieradzkiego.


   W dniu 21.10.2017 r. w Łaskim Domu Kultury odbyły się XXIII Amatorskie Artystyczne Spotkania Seniorów pn. „BIESIADA POD ZŁOTYM LIŚCIEM”. W spotkaniu udział wzięło ponad 20 zespołów z całego woj. łódzkiego. Jednym z nich był działający przy MOK w Złoczewie zespół śpiewaczy "MELODIA".