MOK na wyjazdach

UWAGA. MOK w Złoczewie w okresie wakacyjnym czynny jest codziennie w godz. od 14:00 do 20:00.

20 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku odbył się XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wykonawcy prezentowali na bardzo wysokim poziomie znane i lubiane przez wszystkich kolędy i pastorałki. Wśród tych wykonawców byli też soliści uczęszczający na zajęcia wokalne w MOK w Złoczewie prowadzone przez opiekuna B. Dawidziaka .

 

 

22 maja 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku w powiecie łaskim odbył się VIII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ.
Celem imprezy była popularyzacja śpiewu wśród dzieci i młodzieży i zarazem prezentacja dorobku artystycznego solistów, zespołów wokalnych oraz chórów.
Dziesięcioro solistów uczęszczających na zajęcia wokalne w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie wraz ze swoim instruktorem Bogdanem Dawidziakiem (dyr. MOK w Złoczewie) udało się na ten festiwal.

15/16 czerwca 2019 r. Kapela Podwórkowa Złoczewianie brała udział w „Strońskim Festiwalu Kapel Podwórkowych”. Okazało się, że najlepszą spośród  konkurujących między sobą kapel była nasza kapela Złoczewianie, która zajęła I miejsce.

    W niedzielę 9 września 2018 r. w Sieradzu odbył się IX Sieradzki Jarmark Powiatowy. Tegoroczna impreza zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Sieradzu odbyła się pod hasłem: „Bawmy się i uczmy razem”.

    Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Odwiedzający jarmark mogli skosztować lokalnych produktów, podziwiać rękodzieło przygotowane przez gminy z powiatu sieradzkiego oraz obejrzeć występy artystyczne na scenie sieradzkiego jarmarku zespołów i kapel.
Wśród nich zaprezentowała się  nasza kapela Złoczewianie,

 tecza logo Na deskach Teatru Zdrojowego im. Mieczysławy Ćwiklińskiej w XVIII Międzynarodowym Festiwalu Spółdzielczych Zespołów Artystycznych „Tęcza Polska” w Polanicy Zdroju w ciągu dwóch konkursowych dni (28 i 29 września 2017 r.) zaprezentowały się 22 zespoły, a Jury pod przewodnictwem aktora, Dariusza Jakubowskiego, wieloletniego wiceprezesa Związku Artystów Scen Polskich miało trudne zadanie oceny szerokiego repertuaru i umiejętności.

   3 wrzenia 2017 r. na Błoniach w Blachowni odbył się „II Ogólnopolski Festiwal Kapel Piosenki Podwórkowej”.
Wśród wielu kapel przybyłych na festiwal z całej Polski udział wzięła też Kapela Podwórkowa „ZŁOCZEWIANIE”,  która zaprezentowała się w swoim nowym półgodzinnym repertuarze. Po zakończeniu przesłuchań Jury udało się na naradę, po czym ogłosiło wyniki.

4 września 2016 r. Kapela Podwórkowa Złoczewianie uczestniczyła w I Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Piosenki Podwórkowej Blachownia 2016, gdzie zdobyła II miejsce.
Impreza odbyła się na Błoniach w Blachowni.