Recytatorski

UWAGA. MOK w Złoczewie w okresie wakacyjnym czynny jest codziennie w godz. od 14:00 do 20:00.

  22.11.2016 r. w MOK w Złoczewie odbył się "Turniej jednego wiersza".
Na turniej zapisało się 92 osób, a wzięło udział 89 osób. Uczestnicy turnieju przygotowani byli przez swoich prowadzących wzorowo, stąd tak wysoki poziom turnieju. Serdeczność, wyrozumiałość oraz szacunek panowały wśród uczestników turnieju.

 

 

Jury w składzie:

  • Alfreda Wesołowska – Przewodnicząca
  • Danuta Kałuża- członek

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia, w trzech kategoriach wiekowych:

I-III klas Szkół Podstawowych w Broszkach, Stolcu, Unikowie i Złoczewie, IV-VI klas Szkół Podstawowych oraz w kategorii połączonej z klas Gimnazjalnych następującym osobom:

Kat klasy I-III:

Nagroda specjalna - Kasjan Krzysztofiak- S.P. w Unikowie

I miejsce:  

  • Łukasz Jaros- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Natalia Pawlak- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Marta Hałubiec – S.P. im. Bohaterów Września 1939 w Stolcu
  • Klaudia Kałdońska – S.P. w Broszkach
  • Tatiana Karnkowska – S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Izabela Jeżewska - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Zuzanna Panek - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

II miejsce

  • Anna Stępień – S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Hanna Domagalska - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Alicja Spychalska- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Marcelina Skórecka- S.P. Broszki
  • Weronika Świętczak- S.P. Broszki
  • Krystian Ciołek- S.P. Broszki
  • Julia Paprota- S.P. Broszki
  • Julia Wierucka- S.P. Uników

III miejsce

  • Lena Kałuża- S.P. Uników
  • Wiktoria Kałuża- - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Gabrysia Kotowska- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Kinga Spychalska- - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Wiktoria Wiśniewska- S.P. Broszki
  • Julia Ślązak- S.P. Uników
  • Wyróżnienia:
  • Zosia Marciniak - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Julia Mieszała- - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

Kat klasy IV-VI:

I miejsce    

  • Agnieszka Machała - S.P. im. Bohaterów Września z 1939r. w Stolcu
  • Zuzia Zwierzak - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Karolina Garłowska - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Marcelina Cała   - S.P. im. Bohaterów Września z 1939r. w Stolcu      
  • Martyna Pawlak- S.P. w Unikowie              

II miejsce    

  • Maciej Wiewiura- S.P. w Unikowie              
  • Wiktoria Wyrwas- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Nikodem Jasek- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Magdalena Kaczmarek- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Marcel Hałubiec - S.P. im. Bohaterów Września z 1939r. w Stolcu
  • Klaudia Majdańska- - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

III miejsce  

  •  Jakub Kaczmarek- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  •  Maciej Ludziejewski   - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Kacper Galewicz – S.P. w Broszkach
  • Kacper Halamus- S.P. w Broszkach               

Kat klasy I-III gimnazjum:
nagroda

  • Sebastian Stępień- Publiczne Gim. Im. A. Ruszkowskiego w Złoczewie