Recytatorski

17 maja 2017 r. w MOK w Złoczewie odbył się dla najmłodszych zainteresowanych tematyką przyrodniczą i ekologiczną poprzez poezję konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej „Świerszczykowe wierszyki”.

Do konkursu zgłosiło się 37 osób, a wzięło udział 35. Uczestnicy turnieju przygotowani byli przez swoich prowadzących wzorowo, stąd wysoki poziom turnieju. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wiersze o tematyce przyrodniczej.

  22.11.2016 r. w MOK w Złoczewie odbył się "Turniej jednego wiersza".
Na turniej zapisało się 92 osób, a wzięło udział 89 osób. Uczestnicy turnieju przygotowani byli przez swoich prowadzących wzorowo, stąd tak wysoki poziom turnieju. Serdeczność, wyrozumiałość oraz szacunek panowały wśród uczestników turnieju.

12.10.2015r. w Gminnej Bibliotece w Klonowej odbył się konkurs „CZTERY PORY ROKU” w ramach projektu Festiwal Artystyczny Jesień Mimozami Się Zaczyna.

Konkurs recytatorski - Spotkanie z wierszykiem 20.01.2014 r.
W sali widowiskowej MOK w Złoczewie po raz pierwszy odbył się konkurs recytatorski dla dzieci w wieku 4-6 lat pt. "Spotkanie z wierszykiem".

W czwartek, 28 listopada 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie rozegrano Turniej Jednego Wiersza.

Do konkursu zgłosiło się 77 uczestników ze szkół Gminy Złoczew. Poziom był tak wysoki, że jury postanowiło nagrodzić aż 18 osób.


15 listopada 2012 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się pierwszy konkurs recytatorski "Turniej jednego wiersza".