Recytatorski

    30 października 2019 r.odbył się z konkurs recytatorski pt. "Kocham cię życie" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Klonowej.
Wzięły też w nim udział dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne w MOK w Złoczewie.
    Agatka Szczepaniak zajęła 1 miejsce w najmłodszej kategorii, a Hania Domagalska 3 miejsce w kategorii klas 4-6. 

 

    Zapraszamy  dzieci i młodzież ze szkół Gminy Złoczew do konkursu recytatorskiego p. n.: "Turniej Jednego Wiersza".
Konkurs odbędzie się 13.11.2019 r.w  MOK  w Złoczewie.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 5.11.2019 r.

Dokumenty do pobrania niżej.

   1 czerwca Łódzki Dom Kultury zorganizował Dzień Dziecka ze „Świerszczykowymi wierszykami”.
W ramach tego konkursu dzieci z MOK Złoczew zdobyły nagrody.
   W konkursie plastycznym  nagrodę Grand Prix zdobyła Wiktoria Wiśniewska, a 1 miejsce egzekwo zajęły: Lena Baś, Antosia Kubicka, Nadia Dudek i Marysia Domagalska.

logo

    15 maja 2019r. w MOK w Złoczewie recytatorskie zmagania w ramach konkursu „Świerszczykowe wierszyki”  pokazały ogromne zdolności wszystkich uczestników. Pasję, ekspresję i zaangażowanie młodych wykonawców, jury nagrodziło książkami.

 

    5 października 2018 r. odbył się konkurs recytatorski pt. „Z KSIĄŻKĄ W PODRÓŻ PRZEZ ŚWIAT” w ramach współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego w 2018 roku zorganizowany przez Łódzki Dom Kultury Instytucję Samorządu Województwa Łódzkiego i Gminną Bibliotekę Publiczną w Klonowej. Głównym zamierzeniem konkursu była recytacja fragmentu poezji lub prozy opisującej piękno przyrody polskiej. Do udziału zaproszone zostały ościenne instytucje kultury, przy czym chęć udziału w tegorocznym konkursie zgłosiły trzy placówki: Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie, Gminna Biblioteka Publiczna w Brąszewicach oraz Zespół Szkół w Klonowej reprezentując Gminną Bibliotekę Publiczną w Klonowej.

  7.11.2018 r.  Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Złoczewie w sali widowiskowej MOK w Złoczewie zorganizowali konkurs recytatorski (o tematyce patriotycznej)
 
"Turniej Jednego  Wiersza"

   Turniej jest konkursem recytatorskim skierowanym do dzieci i młodzieży ze szkół Gminy Złoczew.

Jego rozstrzygnięcie nastąpiło 11 listopada podczas uroczystości obchodów 100 - lecia Odzyskania Niepodległości w MOK w Złoczewie.

 

 

 

   16 maja 2018 r. w MOK w Złoczewie odbyły się dla najmłodszych zainteresowanych tematyką przyrodniczą i ekologiczną eliminacje miejskie do udziału  w Wojewódzkim Ekologicznym Dniu Dziecka z Literaturą i Sztuką "Świerszczykowe Wierszyki", organizowane przez Łódzki Dom Kultury oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi .