Plastyczny - Wielkanoc

    5 kwietnia 2017 r.  w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie obyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Wielkanoc w polskiej tradycji".
   Uczniowie szkół Podstawowych oraz Gimnazjum z terenu naszej Gminy zaprezentowali swoje talenty plastyczne, zgłaszając do konkursu pisanki.
Z roku na rok pomysłów dzieciom przybywa na wykonanie oryginalnej pisanki.

Wielkanoc w polskiej tradycji - 2014

Jak w poprzednich latach z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych MOK w Złoczewie zorganizował konkurs dla dzieci i młodzieży p.t.: „Wielkanoc w polskiej tradycji - pisanka”.

Wystawa pokonkursowa prac w Pałacu.

 

Wielkanoc w polskiej tradycji - 2013

. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych MOK w Złoczewie, jak co roku, zorganizował konkurs dla dzieci i młodzieży p.t.: „Wielkanoc w polskiej tradycji - pisanka”.

23 marca  w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie obyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Wielkanoc w polskiej tradycji".
Uczniowie szkół Podstawowych oraz Gimnazjum z terenu naszej Gminy zaprezentowali swoje talenty plastyczne, zgłaszając do konkursu pisanki.

Wielkanoc w polskiej tradycji - wystawa pokonkursowa - kwiecień 2011

 

 

. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych MOK w Złoczewie, jak co roku, zorganizował konkurs dla dzieci i młodzieży p.t.: „Wielkanoc w polskiej tradycji - palma wielkanocna i pisanka”.

WIELKANOC W POLSKIEJ TRADYCJI - konkurs kwiecień 2010 r.

WIELKANOC W POLSKIEJ TRADYCJI - konkurs 6 Kwietnia 2009 r.

W konkursie wzięły udział placówki: Szkoła Podstawowa z Broszek, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. ze Stolca, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika ze Złoczewa, Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego ze Złoczewa