Wieczory z muzyką

   ‘’Od nocy do nocy’’ - najpiękniejsze utwory filmowo-musicalowe, to koncert zorganizowany przez MOK w Złoczewie z cyklu Wieczór z muzyką, który odbył się w złoczewskim pałacu w dniu 23.11.2018 r.
   Wystąpiła w nim młoda aktorka i wokalistka Joanna Aleksandrowicz urodzona w Zduńskiej Woli,

która występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Artystka zaprezentowała utwory z filmu: Hallo Szpicbródka, Va bank czy Lata 20-ste, lata 30-ste...

Oklaski i bisy nie miały końca. Licznie zgromadzona  publiczność  nagradzała artystkę gromkimi brawami.

 Spotkanie na długo pozostanie w pamięci.

 

Nota prasowa

 Joanna Aleksandrowicz młoda aktorka i wokalistka urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.
Aktorka filmowa i serialowa, wkrótce będzie emitowany Teatr Telewizji z jej udziałem. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.
Zdjęcia aktorki pt. ''Kobieta o poranku'' zostały wyróżnione przez włoski portal ''Vouge Italia'' oraz brytyjski ''Calumet Photo UK''
Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członakmi zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.
Strona internetowa:  www.joannaaleksandrowicz.pl
Oficjalny Profil Fb: https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/
(aby oznaczyć wpisz- @Joanna Aleksandrowicz)