Wieczory z muzyką

Koncert ‘’Od nocy do nocy’’ - najpiękniejsze utwory filmowo-musicalowe, to kolejny koncert z cyklu Wieczór z muzyką, na który serdecznie zapraszamy do złoczewskiego pałacu w dniu 23.11.2018 r. o godz. 19:00.
Wystąpi w nim młoda aktorka i wokalistka Joanna Aleksandrowicz.

 

 

Wstęp wolny.
Zapraszamy.

 

Nota prasowa

 Joanna Aleksandrowicz młoda aktorka i wokalistka urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Tetaru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.
Aktorka filmowa i serialowa, wkrótce będzie emitowany Teatr Telewizji z jej udziałem. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.
Zdjęcia aktorki pt. ''Kobieta o poranku'' zostały wyróżnione przez włoski portal ''Vouge Italia'' oraz brytyjski ''Calumet Photo UK''
Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członakmi zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.
W repertuarze usłyszycie Państwo utwory z filmu: Hallo Szpicbródka, Va bank czy Lata 20-ste, lata 30-ste... Wierzymy, że to spotkanie na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Strona internetowa:  www.joannaaleksandrowicz.pl
Oficjalny Profil Fb: https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/
(aby oznaczyć wpisz- @Joanna Aleksandrowicz)