Wieczory z muzyką

W sali złoczewskiego pałacu w piątek 23 marca 2018 r. odbył się kolejny koncert z cyklu "Wieczór z muzyką".
Wystąpił w nim zespół AllRounders stworzony przez muzyków - absolwentów Akademii Muzycznej w Łodzi w składzie:
- Wojciech Skibiński - śpiew
- Jan Adamkiewicz – skrzypce
- Marcin Janiszewski – akordeon
- Marcin Fidos – kontrabas
Repertuar zaprezentowany publiczności to:

26.01.2018 r. w piątkowy wieczór w złoczewskim pałacu odbył się kolejny koncert z cyklu "Wieczór z muzyką".
"Karnawałowo i trochę filmowo" to koncert karnawałowych piosenek i arii oraz filmowych przebojów w którym wystąpiła Sylwia Strugińsa  z zespołem wybitnych muzyków:

    27.10.2017r. w sali złoczewskiego pałacu odbył się pierwszy w tym sezonie jesiennym koncert z cyklu "Wieczór z muzyką" p.t.: "Światowe przeboje we dwoje".  Tym razem licznie przybyłą złoczewską publiczność zachwycili swym występem Anna i Romuald Spychalscy.

  Zaprezentowany przez artystów koncert, to program obejmujący najpopularniejsze melodie z gatunku klasycznej muzyki rozrywkowej.

lpgo31 marca 2017 r. odbył się w złoczewskim pałacu kolejny koncert organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury z cyklu „Wieczór z muzyką”p.t.: „ Jeżeli kochać ...”, czyli świat w różowych okularach.

Widzowie, którzy przybyli zostali zaproszeni przez artystów na prawdziwą ucztę muzyczną.

 

W piątek, 27 stycznia 2017 r. w złoczewskim pałacu odbył się zorganizowany przez MOK w Złoczewie kolejny  "Wieczór z muzyką", w którym wystąpiła Ewelina Kisiel - śpiew. a na fortepianie artystce towarzyszył Witold Janiak.

   25 listopada 2016 r. w sali złoczewskiego pałacu odbył się  koncert wokalno –  skrzypcowy p.t.: "Śpiewające skrzypce", zorganizowany przez MOK w Złoczewie z cyklu "Wieczorów z muzyką".
Wystąpili:

  • ELŻBIETA MAŁGORZATA MACH -SOPRAN
  • MILENA PIORUŃSKA - SKRZYPCE
  • WIKTOR SZYMAJDA - FORTEPIAN

   28.10.2016 odbył się koncert pt: "Kiedy piosenka miała tekst i melodię" , który rozpoczął cykl "Wieczór z muzyką". Tym razem w pałacowym wnętrzu można było usłyszeć Jolantę Bobras - artystkę Teatru Wielkiego w Łodzi, która prowadziła cały koncert muzyczno - teatralny. Przy fortepianie zasiadł Jan Gromski.