Wieczory z muzyką

    27.10.2017r. w sali złoczewskiego pałacu odbył się pierwszy w tym sezonie jesiennym koncert z cyklu "Wieczór z muzyką" p.t.: "Światowe przeboje we dwoje".  Tym razem licznie przybyłą złoczewską publiczność zachwycili swym występem Anna i Romuald Spychalscy.

  Zaprezentowany przez artystów koncert, to program obejmujący najpopularniejsze melodie z gatunku klasycznej muzyki rozrywkowej.

lpgo31 marca 2017 r. odbył się w złoczewskim pałacu kolejny koncert organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury z cyklu „Wieczór z muzyką”p.t.: „ Jeżeli kochać ...”, czyli świat w różowych okularach.

Widzowie, którzy przybyli zostali zaproszeni przez artystów na prawdziwą ucztę muzyczną.

 

W piątek, 27 stycznia 2017 r. w złoczewskim pałacu odbył się zorganizowany przez MOK w Złoczewie kolejny  "Wieczór z muzyką", w którym wystąpiła Ewelina Kisiel - śpiew. a na fortepianie artystce towarzyszył Witold Janiak.

   25 listopada 2016 r. w sali złoczewskiego pałacu odbył się  koncert wokalno –  skrzypcowy p.t.: "Śpiewające skrzypce", zorganizowany przez MOK w Złoczewie z cyklu "Wieczorów z muzyką".
Wystąpili:

  • ELŻBIETA MAŁGORZATA MACH -SOPRAN
  • MILENA PIORUŃSKA - SKRZYPCE
  • WIKTOR SZYMAJDA - FORTEPIAN

   28.10.2016 odbył się koncert pt: "Kiedy piosenka miała tekst i melodię" , który rozpoczął cykl "Wieczór z muzyką". Tym razem w pałacowym wnętrzu można było usłyszeć Jolantę Bobras - artystkę Teatru Wielkiego w Łodzi, która prowadziła cały koncert muzyczno - teatralny. Przy fortepianie zasiadł Jan Gromski.

  W dniu 26.02.2016r. w złoczewskim pałacu odbył się kolejny koncert z cyklu "Wieczór z Muzyką".
W wieczorze wystąpili: Iga Kozacka - śpiew,  przy akompaniamencie Michała Ostalskiego - fortepian.

 

Marta Marcin logo„ Zimowo - karnawałowo” to kolejny wieczór  z muzyką, który odbył się w pałacu  29.01.2016 r. (piątek).
Wystąpili:
Marta Wilk – wokal,
Marcin Janiszewski – akordeonista, pianista, aranżer.
Licznie zgromadzona publiczność mogła posłuchać znanych polskich i zagranicznych szlagierów takich jak: