Rodziny muzykujące

XIII Spotkania Rodzin Muzykujących Złoczew 2010
Okres lata, a szczególnie wakacji, to okres w którym odbywa się corocznie w złoczewskim parku miejskim przy pałacu szereg imprez plenerowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie dla mieszkańców miasta, gminy i gości.

18 lipca 2010 roku w niedzielne popołudnie mogliśmy uczestniczyć w jednej z takich imprez, a mianowicie w XIII Spotkaniach Rodzin Muzykujących Złoczew 2010.


Licznie przybyła publiczność mogła posłuchać takich rodzin jak: Sztanderów z Rychłocic, Wojtysiaków z Dąbrowy, Królewiczów ze Stolca, Krawczyków ze Złoczewa, Bednarków ze Szczawna.
Każda z nich zaprezentowała się przed widzami z prawie jednogodzinnym repertuarem. Jak można było zaobserwować , wszystkim bardzo podobały się ich muzyczne prezentacje.
Po wystąpieniu rodzin muzykujących na estradzie niedzielnej imprezy pojawiła się oczekiwana przez publiczność grupa artystyczna „Gwiazdy Cygańskie – DON VASYL”.

Po występach zespołów na zakończenie imprezy wszyscy bawili się przy dźwiękach dyskotekowych rytmów.

Ponadto podczas imprezy były przeprowadzone konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności, każdy mógł skorzystać z usług gastronomii, stoisk handlowych oraz wesołego miasteczka, które to towarzyszyły niedzielnej rozrywce w parku przy pałacu.

 

Pomimo deszczowej aury, przybyło dużo widzów, którym to deszcz nie był w stanie przeszkodzić w uczestnictwie w dobrej zabawie przygotowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.