• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

phatchPaweł Osiewała, Prezydent Miasta Sieradza, zaprasza na koncert Andrzejkowy. Na scenie Teatru Miejskiego w Sieradzu wystąpi kilkunastu artystów, w tym Stefan Błaszczyński, sieradzanin, członek zespołu Brathanki.

phatchW dniu 29 listopada 2018 r., o godz. 10.00 w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu odbędzie się spotkanie chustowe.

phatchMuzeum Okręgowe w Sieradzu oraz Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK zapraszają 04 grudnia 2018 r. o godz. 16:30 na projekcję filmu „WZÓR DLA WSPÓŁCZESNYCH POLAKÓW ŚWIĘTA URSZULA LEDÓCHOWSKA W 100-LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI”.

phatchGOKSiT w Sokolnikach i Towarzystwo Aktywnych Kobiet oraz Urząd Gminy w Sokolnikach zapraszają wszystkie dzieci z gminy Sokolniki na Mikolajki jak z bajki.

phatchWieruszowski Dom Kultury zaprasza na spektakle teatralne: Szekspir. Dwie Etiudy i Przedstawienie „Hamleta” we wsi Głucha Dolna na podstawie sztuki Ivo Bresana.

phatchJuż 6 grudnia 2018 r. o godzinie 18:00 w sieradzkiej szkole muzycznej odbędzie się koncert pełen niespodzianek.

phatchDyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na finisaż wystawy "Secesja - Piękno użytkowe".

phatchPowiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Beatą i Pawłem Pomykalskimi, które odbędzie się 28 listopada 2018 r. o godz. 18.00.

phatchW dniu 25 listopada 2018  r. o godzinie 18.00 w sieradzkim Teatrze rozpocznie się spektakl "Cudowna terapia".

phatchW dniu 22 listopada br. o godzinie 19.30 w ramach cyklu Inne horyzonty kina wyświetlanego w sieradzkim Kino Teatrze będzie można zobaczyć film "Czarne bractwo".

phatchW dniach 1-2 grudnia br. w Sokolnikach odbędzie się X Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych.