• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

phatchW dniu 8 stycznia o 18:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu o festiwalach poetyckich w Polsce, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i we Włoszech opowie Agnieszka Jarzębowska.

phatchW dniu 6 stycznia 2019 r. w miejscowości Czarnożyły odbędzie się Orszak Trzech Króli, który rozpocznie się występami uczniów szkoły podstawowej w kościele parafialnym w Czarnożyłach od godziny 13.30.

dzien dawcy19W dniu 13 stycznia br. w ramach WOŚP w Sokolnikach będzie można stać się dawcą szpiku.

phatchMiejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu zaprasza na spektakl na podstawie fragmentów "Zemsty" Aleksandra Fredry.

phatchW piątek 11 stycznia 2019 r. o godzinie 17:00 w Teatrze Miejskim w Sieradzu dobędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej.

phatch"Pech to nie grzech" i  "Zabawa, zabawa" - to filmy jakie będzie można obejrzeć w sieradzkim Kino Teatrze w dniach 12-16 stycznia.

phatch"Królowa śniegu. Po drugiej stronie lustra" oraz "Pech to nie grzech" - to dwa nowe filmy, jakie będzie można obejrzeć w nowym roku w sieradzkim Kino Teatrze.

phatchGmina Lututów będzie organizatorem Sylwestra pod gwiazdami.

phatchWszystkich sieradzkich melomanów, a w szczególności miłośników muzyki akordeonowej zapraszamy na kolejną edycję muzycznych spotkań akordeonistów pod nazwą „Cyja  w Sieradzu, czyli bliskie spotkania III stopnia z akordeonem”. W roku bieżącym nasze spotkanie zaplanowane jest na czwartek, 10 dzień stycznia w PSM I st. w Sieradzu.

phatchPo kilku latach przerwy złoczewianie znów będą mogli wspólnie spędzić Sylwestra na świeżym powietrzu.

phatchWójt Gminy Sokolniki i GOKSiT w Sokolnikach zaprasza na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 9 stycznia 2018 r.