• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Trwa VI Open Hair Festival. Za nami już drugi dzień. Najważniejszym wydarzeniem były wybory miss Open Hair. Wygrała Aleksandra Adamczyk z Piotrkowa Trybunalskiego.

Kilka dni temu w Młynisku, gmina Biała odbył się festyn rekreacyjny. Tradycyjnie już głównym punktem imprezy był mecz kawalerowie kontra żonaci.

W niedzielę, 13 lipca br. na boisku sportowym w Brąszewicach  odbył się Festyn Rodzinny.

W następny weekend 18-20 lipca odbędzie się już po raz szósty największa impreza kulturalna w naszym regionie czyli Open Hair Festival.

Unikowska "Babcia", tak pieszczotliwie nazywają tamtejsi strażacy swego STARA 25, na VI Zlocie Pojazdów Pożarniczych - Fire Truck Show w Główczycach otrzymał nagrodę dla  "Najładniejszego pojazd zlotu".

Niedziela była drugim Dniem tegorocznych Dni Gminy Wróblew. Tym razem dominowała część artystyczna.

Już po raz dziesiąty odbył się Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Tym razem imprezę zorganizowano w Parku Podworskim w Naramicach, gmina Biała.

W najbliższy weekend, 5 i 6 lipca br. odbędą się Dni Gminy Wróblew 2014. Gwiazdami imprezy będą Cezary Pazura oraz Szymon Wydra z zespołem "Carpe Diem".

W niedzielę, 6 lipca br. w Klonowej odbędzie się 2 Piknik Rodzinny w Stylu Szanty.

W niedzielę, 29 czerwca br. nad Zalewem Próba odbył się festyn sobótkowy. Niestety kolejny raz deszcz przeszkodził w dokończeniu imprezy.

W sobotę, 28 czerwca br. w sieradzkim klasztorze Sióstr Urszulanek wystąpił znakomity polski skrzypek Konstanty Andrzej Kulka. Jego koncertem zainaugurowano 15 edycję Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej Kolory Polski.