• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Najnowsza biesiada już w poniedziałek

Tradycją już jest, że w każdy ostatni poniedziałek przed środą popielcową Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie organizuje biesiadę. Jest to ostatnia szansa na dobrą zabawę przed rozpoczynającym się Wielkim Postem.

Festiwal Piosenki "Melodie znane i lubiane"

Sieradzanka Inez Wysoczyńska oraz Joanna Malecka z Wróblewa zwyciężyły w kategorii klas I-III szkoły podstawowej w X Międzygminnym Festiwalu Piosenki w Brąszewicach.

Maraton kolęd

Dwadzieścia pięć kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży zabrzmiało w piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Burzeninie.

Damskie Trio Karnawałowe na wieczorze z muzyką - film

Gwiazdą piątkowego "Wieczoru z muzyką"  była sopranistka Iwona Kania - absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Studniówkowy bal ZSR w Lututowie + film

Po raz pierwszy studniówkowy bal tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie odbył się w sali bankietowej "Grażka" w Złoczewie.

Gimnazjaliści też mieli swój bal

W dniu wczorajszym odbył się bal klas trzecich. Gimnazjaliści zachwycili eleganckimi strojami i perfekcyjnie wykonanym polonezem.

Wielunianie na rzecz WOŚP

Ponad 57 tys. złotych zebrał wieluński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze pochodzą m.in. z kwest, licytacji, biletów wstępu.

Samochody, wolontariusze, koncerty i mróz + film

Przez całą niedzielę kilkuset wolontariuszy kwestowało w Sieradzu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Były też konkursy zręcznościowe i koncerty.

Wszyscy grali dla orkiestry

Dziś, podobnie jak w całym kraju, także  w Gminie Konopnica zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Studniówka 2013 + film

Już  po raz drugi, najważniejszy dla złoczewskich licealistów bal odbył się w lokalu przy ulicy Burzenińskiej.

Koncert punkowy w Improwizacji

W najbliższą sobotę 12 stycznia 2013 r. w sieradzkim klubie Improwizacja zostanie zorganizowany koncert muzyki z gatunku metal i punk.