• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Open Hair Festiwal – dzień drugi

W Sieradzu trwa festiwal Open Hair, najlepsza impreza kulturalna w regionie. Za nami już drugi dzień.

Open Hair Festiwal - dzień pierwszy

Za nami pierwszy dzień kolejnego festiwalu Open Hair poświęconego wybitnemu fryzjerowi z Sieradza Antoniemu Cierplikowskiemu.

Rodziny muzykujące znowu zagrały

W dniu 15 lipca 2012 r. po rocznej przerwie zostały wznowione Spotkania Rodzin Muzykujących. Jest to impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.

Relacja ze Zlotu Motocyklistów

Raz w roku w Konopnicy odbywa się  święto fanów motocykli. Zjeżdżają się wówczas motocykliści z powiatów sieradzkiego, wieluńskiego, wieruszowskiego i pajęczańskiego.

Dni Wróblewa 2012

Jeśli w naszym regionie organizuje się ciekawe festyny, to najlepsze z nich na pewno są we Wróblewie. Dopisuje pogoda, widać dobrą organizację, występy są na wysokim poziomie, pamięta się o wszystkich uczestnikach imprezy, a przede wszystkim dopisuje publiczność.

Dni Konopnicy w kolorach białym i czerwonym

W ubiegłym roku park obok pałacu w Konopnicy na dwa dni zamienił się w sabat czarownic. W tym roku przypominał on stadion piłkarski.

Zawody strażackie trzech gmin

W dniu wczorajszym na boisku przy Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni gmina Biała odbyły się Międzygminne Zawody Strażackie.

Noc Świętojańska w amfiteatrze

W niedzielę 24 czerwca br. w Złoczewie odbyły się obchody Nocy Świętojańskiej. Była to pierwsza impreza w nowym amfiteatrze.

Dni Osjakowa 2012

W sobotę 23 czerwca br. w  odbyły się Dni Osjakowa. W ramach święta gminy zorganizowano także obchody Nocy Świętojańskiej i Zlot Mercedesów.