• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

  • Flaga

Wydarzenia

Ruszył Sieradz Open Hair Festival (Foto)

Uroczystą galą w Teatrze Miejskim rozpoczął się V Sieradz Open Hair Festival 2013, któremu w tym roku przyświeca hasło „Magia fryzjerstwa”. Galę prowadził Kamil Nosel, prezenter radiowy znany z wkręcania znanych ludzi.

Program Open Hair Festival

Przed nami jeszcze dwa dni Open Hair Festival. W ich trakcie czeka nas jeszcze mnóstwo atrakcji.

Złoczewskie spotkania rodzin muzykujących (Plakat)

W najbliższą niedzielę 21 lipca br. na scenie amfiteatru w Złoczewie odbędą się XV Spotkania Rodzin Muzykujących. Tegoroczna impreza będzie miała swoją gwiazdę - Magdę Wasylik, która zaśpiewa wraz ze swoją rodziną.

Pięć widowisk na piątą edycję Sieradz Open Hair Festival

Pokazy stylistów, spektakl, koncerty, show iluzjonisty i fryzjerski rekord to imprezy jakie będzie można zobaczyć od 19 do 21 lipca br. w ramach tegorocznego festiwalu Open Hair Festival.

Dni Galewic - dzień drugi (Foto)

W niedzielę 14 lipca br. w Galewicach odbył się drugi dzień imprezy pod nazwą "Dni Galewic". Gwiazdą wieczoru był znany polski piosenkarz Zbigniew Wodecki.

Festyn w Brąszewicach (Foto)

Urząd Gminy w Brąszewicach,Lokalna Grupa Działania "Szlakiem sieradzkiej S-ki" i Orkiestra Dęta w Brąszewicach zorganizowały wspólnie w Brąszewicach festyn rodzinny.

Parafianie wspomogli swojego księdza (Foto)

W niedzielę 14 lipca br. kliczkowianie pokazali czym jest dla nich wspólnota Kościoła.Aby wesprzeć swego proboszcza, który remontuje zabytkową wieżę dzwonnicy zorganizowali festyn parafialny.

Festyn parafialny w Kliczkowie

W najbliższą niedzielę 14 lipca br. w Kliczkowie Małym odbędzie się festyn parafialny, z którego dochód przeznaczony zostanie na remont zabytkowej dzwonnicy w miejscowym kościele.

Zbigniew Wodecki gwiazdą Dni Galewic (Plakat)

W najbliższy weekend 13 i 14 lipca br. odbędą się tegoroczne Dni Galewic. Na pierwszy dzień zaplanowano zawody sportowe, na drugi natomiast występy artystyczne. Gwiazdą drugiego dnia imprezy ma być Zbigniew Wodecki.

Weekend ściągnął tysiące (Foto)

Grupa Weekend, który wylansowała przebój ""Ona tańczy dla mnie" ściągnął w niedzielę 7 lipca br. do Słomkowa Suchego kilka tysięcy swoich fanów. Zespół był gwiazdą tegorocznych Dni Wróblewa.

Bollywood w Konopnicy (Foto)

W sobotę 6 lipca br. w Konopnicy królował Bollywood i kultura orientu. W tym roku Dni Gminy Konopnica odbyły się na stadionie.