• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Dożynki parafialne (Plakat)

W najbliższy czwartek 15 sierpnia br. w Godynicach odbędą się dożynki parafialne, połączone z festynem.

Klonowe święto i otwarcie urzędu (Plakat)

Już w najbliższy czwartek w 15 sierpnia br. zorganizowany zostanie w Klonowej festyn "Klonowe święto". W tym roku odbędzie się on pod hasłem "Jak przygoda, to tylko w Klonowej".

Bursztynowe święto w Wieluniu (Fotogaleria)

W miniony weekend na wieluńskich Błoniach odbył się Europejskiego Święta Bursztynu. Można było na nim zobaczyć wyścigi rydwanów, walki gladiatorów, skosztować chleba własnego wypieku, kupić czosnkową figurkę czy bransoletę z lnu.

Pyszne jadło i folkowa muzyka w Osjakowie (Foto + nagrania)

W niedziele 11 sierpnia br. w Osjakowie królowało pyszne jadło i folkowa muzyka. Wszystko za sprawą kulinarno-muzycznych konfrontacji.

Europejskie Święto Bursztynu w Wieluniu (Plakaty)

Wyścigi rzymskich rydwanów, walki gladiatorów oraz poszukiwanie bursztynu to główne atrakcje tegorocznego Europejskiego Święta Bursztynu, które odbędzie się już po raz siódmy w Wieluniu w dniach 10-11 sierpnia 2013 r. Hitem będą wyścigi kwadryg, czyli rydwanów zaprzęganych w cztery konie.

Dni Czastar - niedziela (Foto)

W niedzielę 4 sierpnia 2013 r. w Czastarach odbyła się druga część tegorocznych Dni Czastar.

Jubileusz młodzieży w Krzakach (Foto + audio)

W dniu dzisiejszym młodzież w niewielkiej wsi Krzaki gmina Brzeźnio obchodziła jubileusz 10-lecia powstania grupy "Rozrywkowa młodzież".

Sportowa część Dni Czastar (Foto)

W sobotę 3 sierpnia 2013 r. rozpoczęły się tegoroczne Dni Czastar. Na dziś organizatorzy zaplanowali imprezy sportowe.

Muzyczna Kraina w Wieruszowie (Plakat)

Wieruszowski Dom Kultury i Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Nadwrażliwi" zapraszają na koncert znane i lubiane operetki świata "Muzyczna Kraina".

Festyn w Czastarach (Plakat)

W najbliższy weekend w dniach 3 - 4 sierpnia w Czastarach odbędzie się festyn. W pierwszym dniu odbędą się zawody sportowe, w drugim natomiast występy artystyczne.

Tysiące na festynie (Foto)

Kilka tysięcy mieszkańców Sokolnik i gości zjawiło się w niedzielę 28 lipca br. w parku na gminnym festynie. Jego gwiazdą był zespół disco polo Soleo.