• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Zlot miłośników CB

W miniony weekend w Sieradzu odbył się zlot miłośników Radia CB. Było to rocznicowe spotkanie po 20 latach od pierwszego tego typu zlotu.

Festyn Rodzinny Wrońskowyje

Już po raz drugi we Wrońsku zorganizowano festyn rodzinny. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na scenie zobaczyć można było kabaret „Dębiaki” oraz zespół „Organika”.

Zawody strażackie

W tym roku zawody sportowo – pożarnicze szczebla gminnego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gmin Konopnica i Osjaków zostały przeprowadzone w Osjakowie.

Open Hair Festiwal – dzień trzeci

Kolejny, czwarty już festiwal fryzjerstwa – Open Hair już za nami. W ostatnim dniu sieradzanie, którzy przybyli na Plac Wojewódzki mogli zobaczyć nie tylko ciekawe pokazy stylistów, ale przede wszystkim gwiazdy polskiej piosenki.

Open Hair Festiwal – dzień drugi

W Sieradzu trwa festiwal Open Hair, najlepsza impreza kulturalna w regionie. Za nami już drugi dzień.

Open Hair Festiwal - dzień pierwszy

Za nami pierwszy dzień kolejnego festiwalu Open Hair poświęconego wybitnemu fryzjerowi z Sieradza Antoniemu Cierplikowskiemu.

Rodziny muzykujące znowu zagrały

W dniu 15 lipca 2012 r. po rocznej przerwie zostały wznowione Spotkania Rodzin Muzykujących. Jest to impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.

Relacja ze Zlotu Motocyklistów

Raz w roku w Konopnicy odbywa się  święto fanów motocykli. Zjeżdżają się wówczas motocykliści z powiatów sieradzkiego, wieluńskiego, wieruszowskiego i pajęczańskiego.

Dni Wróblewa 2012

Jeśli w naszym regionie organizuje się ciekawe festyny, to najlepsze z nich na pewno są we Wróblewie. Dopisuje pogoda, widać dobrą organizację, występy są na wysokim poziomie, pamięta się o wszystkich uczestnikach imprezy, a przede wszystkim dopisuje publiczność.

Dni Konopnicy w kolorach białym i czerwonym

W ubiegłym roku park obok pałacu w Konopnicy na dwa dni zamienił się w sabat czarownic. W tym roku przypominał on stadion piłkarski.

Zawody strażackie trzech gmin

W dniu wczorajszym na boisku przy Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni gmina Biała odbyły się Międzygminne Zawody Strażackie.