• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Dożynki gminne

Jest już tradycją ustaloną od lat, że na zakończenie żniw organizuje się święto plonów, zwane w Polsce dożynkami. W tym roku w gminie Złoczew taką uroczystość zorganizowano w niedzielę 19 sierpnia w Unikowie.

II Bieg Doliną Prosny

W dniu wczorajszym w Osieku gmina Galewice odbyła się impreza pod nazwą II Bieg Doliną Prosny. Organizatorem zawodów było Sołectwo Zamoście Osiek i Urząd Gminy

Jak spędzić najbliższy weekend

To już przedostatni weekend sierpnia. Kto wrócił już z wakacji i ma ochotę na dobrą zabawę z pewnością w najbliższych dniach znajdzie coś dla siebie.

Cudze chwalicie, swego nie znacie

"Cudze chwalicie swego nie znacie" - pod takim hasłem odbyło się w tym roku Klonowe Święto. Festyn w Klonowej zorganizowano po raz dziewiąty.

Bursztynowe święto - dzień drugi

Kontynuacja pokazów i inscenizacji prezentujących życie starożytnych i występ zespołu Zgagafari to główne atrakcje drugiego dnia VI Europejskiego Święta Bursztynu w Wieluniu.

Bursztynowe święto - dzień pierwszy

Przybyłych na pogranicze imperium kupców rzymskich powitał namiestnik rzymski. Tak zaczął się pierwszy dzień VI Europejskiego Święta Bursztynu w Wieluniu.

Festyn rodzinny

W dniu wczorajszym w Ostrówku gmina Galewice odbył się festyn rodzinny. Organizatorami imprezy byli: Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrówku.

Jak spędzić najbliższy weekend

Pierwszy weekend sierpniowy nie obfituje w zbyt dużą ilość imprez. Mimo to ci, którzy szukają dobrej zabawy na pewno znajdą coś dla siebie.

EURO-Festyn już za nami

W ostatnią sobotę i niedzielę lipca w Sokolnikach odbyła się impreza pod hasłem „EURO-Festyn w Sokolnikach”.

Zlot miłośników CB

W miniony weekend w Sieradzu odbył się zlot miłośników Radia CB. Było to rocznicowe spotkanie po 20 latach od pierwszego tego typu zlotu.

Festyn Rodzinny Wrońskowyje

Już po raz drugi we Wrońsku zorganizowano festyn rodzinny. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na scenie zobaczyć można było kabaret „Dębiaki” oraz zespół „Organika”.