• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Przeżyjmy to jeszcze raz (Film)

Wszystkich tych, którym podobały się tegoroczne Dni Złoczewa zapraszamy do podróży w czasie i przypomnienia sobie najciekawszych fragmentów imprezy.

Program Open Hair Festival (Film)

Znamy już pełny program sieradzkiego święta fryzjerstwa Open Hair Festival. Jak co roku patronem imprezy jest znany na całym świecie mistrz fryzjerstwa Antine Cierplikowski. Open Hair jest najważniejszą i najlepszą imprezą w regionie.

Lato z Radiem w Wieluniu (Foto)

Oj działo się działo w ostatnią niedzielę w Wieluniu. Były: Myslovitz, Ryszard Rynkowski i zespół Hamak Band. Radiowa Jedynka zagrała w Wieluniu drugi raz z rzędu.

Loka zaśpiewał z balkonu (Foto)

Obfite opady deszczu, jakie przeszły w niedzielę nad naszym regionem sprawiły, że nie wszystkie koncerty zaplanowane na ten dzień doszły do skutku.

Baciary rozgrzały osjakowian (Foto)

Znana i lubiana przez wielu kapela góralska Baciary była dziś gwiazdą Dni Osjakowa.

Festyn, który przerwał deszcz (Foto)

W dniu dzisiejszym nad Zalewem Próba odbył się festyn z okazji Nocy Świętojańskiej. Niestety ulewny deszcz nie pozwolił go zakończyć.

W sobotę popłyną wianki (Plakat)

W najbliższą sobotę zaplanowano w Lututowie obchody nocy świętojańskiej.

Noc Świętojańska tydzień wcześniej (Foto)

Tydzień wcześniej odbyło się w tym roku w Złoczewie puszczanie wianków. Na następny weekend zaplanowano w miasteczku Dni Złoczewa.

Lato z Radiem w Wieluniu (Plakat)

W dniu 23 czerwca (niedziela) na targowisku miejskim w Wieluniu przy ul. Zielonej ponownie zagra „Lato z Radiem”.

Złów bursztyn i pojedź do Jantaru (Plakat)

W ramach tegorocznych Dni Wielunia odbędą się  eliminacje do Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. Imprezę zaplanowano na się 22 czerwca br. w ogródku botanicznym w lasku miejskim w Wieluniu.

Plac zabaw dwa tygodnie później (Plakat + foto)

O dwa tygodnie przesunęło się otwarcie nowego placu zabaw w Burzeninie. Tym razem rozpocznie się ono w niedzielę 16 czerwca 2013 r. o godzinie 15.00.