• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

W najbliższy piątek, 27 lutego br. w sali lustrzanej złoczewskiego pałacu wystąpią ZbigBand i Paulina  Wróblewska.

W przyszłą sobotę, 28 lutego br. w Centrum Kultury w Błaszkach odbędzie się spotkanie ze znanym publicystą Stanisławem Michalkiewiczem.

W poniedziałkowy poranek 16 lutego br. uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu 16 lutego 2015 r. przystąpili do dwóch konkursów: "Żołnierze wyklęci" i "Twórcy Zjednoczonej Europy".

W dniu 11 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Grójcu Wielkim odbyły się warsztaty kulinarne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Po krótkim powitaniu przez panią prowadzącą punkt biblioteczny w ruch poszły artykuły spożywcze.

W minioną niedzielę w Centrum Kultury w Blaszkach odbyło się spotkanie z Witoldem Gadowskim, znanym dziennikarzem śledczym, korespondentem wojennym, poetą i pisarzem.

Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza na Wieczór Piosenki Biesiadnej, który odbędzie się w dniu 16 lutego br. w sali widowiskowej MOK.

W dniu 31 stycznia 2015 roku  druhny i druhowie z OSP Godynice  zorganizowali zabawę choinkową dla najmłodszych.

W piątek, 30 stycznia br. w sali lustrzanej złoczewskiego pałacu odbył się kolejny koncert w popularnym cyklu "Wieczór z muzyką".

W niedzielę, 8 lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach odbędzie się impreza charytatywna, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Dominika Okonia, 7-letniego chłopca, chorego na białaczkę.

W dniu 22 stycznia 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie po raz kolejny dzieci z Przedszkola Publicznego w Lututowie uroczyście przyjmowały gości, którymi byli Babcie i Dziadkowie.

We wtorek, 20 stycznia br. w Sieradzu obchodzony był już po raz siódmy dzień Judaizmu. Współorganizatorami święta byli: Hufiec ZHP im. Sieradzkich Zakładników 1939 roku, Publiczne Gimnazjum w Warcie, Towarzystwo Przyjaciół Sieradza, Sieradzkie Centrum Kultury i Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK w Sieradzu.