• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

phatchTrzech znakomitych muzyków: skrzypek jazzowy Maciej Strzelczyk, klasyczny gitarzysta Romuald Erenc, basista jazzowy Piotr Rodowicz, których zawsze nurtowała myśl, co mogłoby się wydarzyć w muzyce, gdyby Fryderyk Chopin był skrzypkiem, gitarzystą lub kontrabasistą? Dlatego stworzyli projekt zatytułowany CHOPIN NA STRUNACH.

phatchW dniu 11 października 2018 roku, godz. 18:00 w Centrum Informacji Kulturalnej (Rynek 18) odbedzie się wykład prof. M. Dyżewskiego "Hildegarda z Bingen i jej głos słany ku niebu".

phatchPowiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu z BWA i Fundacją Wspierania Kultury Miasta Sieradza zaprasza na promocję albumu "Znalazłem światło w Sieradzu. Malarstwo Kasjana Farbisza".

2016 07 15 16 12 50Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu AKADEMIA PASJONATÓW.

phatchW najbliższy weekend 5-6 października br. w sieradzkim Kino Teatrze będzie można obejrzeć dwa filmy.

phatchBiblioteka dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na spotkanie z Agnieszką Gadzińską, które odbędzie się 8 października 2018 roku o godzinie 11:00.

phatchMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie we współpracy z Fundacją Zatrzymać Czas zapraszają na spektakl pn. "Zbigniew Herbert. Aria pożegnalna”

phatchW ramach cyklu "Dobre ksiązki i kawa" w Klonowej zagości Roman Czejarek.

phatchW dniu 13 października 2018 r. odbędzie się wielka rekonstrukcja międzywojennego targowiska miejskiego w Wieruszowie.

zaproszenie1Biuro Wystaw Artystycznych w Sieradzu zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa KASJANA FARBISZA.

phatchW dniu 07 października 2018 r. w Wieruszowskim Domu Kultury wystąpi zespół Lao Che.