• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Z regionu

Grupa rolników z Gminy Wieluń odwiedziła partnerskie miasto Osterburg w Niemczech.

W sobotę, 11 października br. w Sokolnikach nietrzeźwy kierowca golfa doprowadził do stłuczki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dwóch kierowców ujawnili policjanci w trakcie poniedziałkowej akcji profilaktycznej przeprowadzonej na ulicy Grunwaldzkiej w Sieradzu. Jeden z nich miał w organizmie 0,7 promila alkoholu, za co grozi mu teraz teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Piątek, 10 października br. na pewno zostanie wpisany do kroniki OSP w Złoczewie. Tego dnia bowiem do garażu wjechał nowiutki wóz bojowy.

Odnalazł się zaginiony Michał Owczarek.

Zakończyła się modernizacja pierzei południowej rynku w Burzeninie. Władze czekają teraz na odbiór techniczny wykonanych prac.

Od środy, 1 października 2014 r. w Wieluniu nastąpiła zmiana organizacji ruchu na dwóch ulicach.

W środę, 24 września br. z wizytą do Złoczewa przyjechał Prezes Zarządu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Tomasz Sadzyński.

W minioną niedzielę odbył się w wieluńskiej hali WOSiR II Charytatywny Maraton Zumba Fitnes. Dochód z maratonu został przeznaczony na operację dla małego Kacperka Mordaka z Sieńca.

Burmistrz Złoczewa Jadwiga Sobańska powołała władze Złoczewskiej Strefy Inwestycyjnej Sp. z o.o. Przewodniczącym Rady Nadzorczej ZSI został Władysław Sośnicki z Sieradza.

Sześciu mężczyzn w wieku 17 - 26 lat zatrzymali wieluńscy policjanci w okolicach Strobina, gmina Konopnica, w trakcie akcji likwidacji plantacji marihuany.

Dziś w Sieradzu zmarł nagle idący ulicą mężczyzna. Przybyły na miejsce lekarz wykluczył wstępnie udział osób trzecich.

Kibice  w Brąszewicach już niedługo zasiądą na nowych wygodnych trybunach. Na stadionie pojawi się także siłownia zewnętrzna.

W poniedziałek, 8 września br. w Bieścu od pioruna spaliła się drewniana stodoła i stóg słomy. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał.

W poniedziałek, 1 września br. także w Sieradzu odbyły się uroczystości związane z obchodami 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej.