• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Z regionu

Dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który raźno podążał w kierunku Złoczewa jadąc samochodem ciężarowym.

Tym razem bez udziału mieszkańców władze samorządowe gminy Złoczew upamiętniły 223 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 

Czterdziestu uczniów klas trzecich z gminy Mokrsko bierze udział w projekcie powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". 

W środę, 30 kwietnia br. Rada Miejska w Złoczewie powołała nową spółkę. Dzięki niej będzie można pozyskiwać nowe fundusze na rozwój gminy.

W poniedziałek, 28 kwietnia br., w godzinach popołudniowych 67-letni mężczyzna wypadł z piątego piętra. Policja bada okoliczności zdarzenia.

W sobotę, 26 kwietnia br. w Złoczewie młody mężczyzna sterroryzował mieszkańców jednego z bloków przy ulicy Szkolnej.

Od 19 maja do 30 czerwca br. można będzie składać wnioski o dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Wróblew. Maksymalnie będzie można otrzymać 2 tysiące złotych.

Parafia pod wezwanie Matki Bożej Częstochowskiej jest jedną z najmniejszych i najmłodszych parafii w naszym regionie.

W czwartek, 17 kwietnia br. w Burzeninie, w jednym ze stawów, znaleziono pływające zwłoki kobiety. Policja ustala okoliczności jej śmierci.

Kilkanaście dni temu doszło do groźnego wybuchu gazu w jednym z domów jednorodzinnych w Kadłubie. Bohaterem tamtych wydarzeń okazał się uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kubiny w Wieluniu Michał Włodarczyk. 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ostrówku wygrali rozgrywany w dniu dzisiejszym Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. W tym samym konkursie w kategorii gimnazjów najlepsi okazali się uczniowie z Gimnazjum nr w Wieluniu. 

Na drodze powiatowej ze Złoczewa do Stolca wprowadzono zmianę w organizacji ruchu.

Każdy kto chciał mógł zwiedzić w dniach 11-12 kwietnia br. fabrykę YTONGA w Sieradzu. W trakcie blisko godzinnego spaceru po zakładzie przewodnik przedstawił proces technologiczny powstawania bloczków z betonu komórkowego.

W niedzielę, 6 kwietnia br. motocykliści z terenu kilku powiatów województwa łódzkiego zjechali się do Białej, gdzie rozpoczęli sezon.

Już w najbliższy piątek, 11 kwietnia br. po raz dziewiętnasty na naszych drogach pojawi się popularny Ogólnopolski Wyścig Kolarski Hellena Tour.