• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

phatchSieradzki biegacz Artur Kozłowski zajął pierwsze miejsce w Międzynarodwym Biegu Ptolemeusza w Kaliszu.

phatchAż 10 medali przywieźli wieruszowscy lekkoatleci z Pikniku Lekkoatletycznego, jaki odbył się w Długołęce pod Wrocławiem.

phatchW Gorzowie Wielkopolskich odbyły się XXXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym. Bardzo dobrze wypadli na nich sieradzcy kajakarze.

phatchKilka dni temu w Walichnowach rozegrano turniej siatkówki plażowej o puchar Wójta Gminy Sokolniki.

phatchKilka dni temu zawodnicy klubów: UKS „Grom” Sokolniki, MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w BnO w kat. KM-14, które zostały rozegrane w Nowym Dworze Mazowieckim.

phatchTegorocznych mistrzów świata w siatkówce można było zobaczyć w minioną sobotę w hali sportowej przy ulicy Częstochowskiej w Wieluniu. Przyjechał również trener złotej drużyny Vital Heynen.

phatchW derbach drużyn ze Gminy Złoczew tym razem lepsza okazała się Złoczevia.

2016 09 25 22 20 26Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu przypomina klubom o zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym zawodnikom.

phatchPolskie Stowarzyszenie Łucznictwa Fantasy i Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie zaorasza dorosłych, młodzież i dzieci do grupy łucznictwa tradycyjnego.

phatchW najbliższy weekend w sali MOSiR w Wieluniu będzie można zobaczyć kilku siatkarskich mistrzów świata.