• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

2013 02 24 18 49 14W dniach 10/24 listopada 2018 r. odbywać się będą eliminacje do Turnieju Halowego o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego - poinformował Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu.

phatchW dniu 28 października 2018 r. Zarząd Ludowego Klubu Sportowego „Czarna Damka” w Lututowie działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury oraz Rada Wojewódzka Z LZS w Łodzi i Gmina Lututów zorganizowali Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w warcabach 100-polowych.

phatchW sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie zorganizowano Mistrzostwa Gminy Wieruszów w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt szkół podstawowych.

phatchArtur Kozłowski z Sieradza zwyciężył w 2. Procad Lisowice Trail - 2018.

phatchChłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieruszowie zwycięzyli w finale wojewódzkim sztafetowych biegów przełajowych

phatchOkręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu zachęca do głosowania na projekt "Dziecięca Liga Narodów".

phatchW dniu 28 października br. odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego.

phatchZawodnik klubu Ziętek Team Aleksander Stawirej wywalczył tytuł młodzieżowego mistrza Polski w boksie olimpijskim.

phatchKilka dni temu w Szkole Podstawowej Nr 3 w Wieruszowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Wieruszów w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn.

2016 10 23 22 19 02Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu poinformował o możliwości zapisania się na kurs Grassroots C.