• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

phatchW dniu 16 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach zorganizował Szkolny Turniej Szachowy. Turniej był podsumowaniem dwumiesięcznej pracy treningowej z młodzieżą trenująca w ramach szkółki szachowej i z nowymi zawodnikami pozyskanymi do szkółki w roku bieżącym.

phatchAs. sztab, Bohdan Tułacz jest chlubą sieradzkiego garnizonu policji. Nie tylko, że bierze udział w wielu biegach na terenie kraju, ale jeszcze przywozi stamtąd medale.

2016 11 07 23 08 56Chłopcy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mierzycach wygrali finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym rozegrany w Białej Rawskiej.

phatchW dniu 18 listopada w Lututowie odbędzie się Powiatowy Turniej w warcaby 100-polowe.

phatchArtur Kozłowski, zawodnik Sanprodi Team z Sieradza wygrał prestiżowy 3. Poznański Bieg Niepodległości. 

phatchW finałach wojewódzkich międzyszkolnej rywalizacji drużynowej w badmintonie sieradzcy badmintoniści zdobyli medal.

phatchW sobotę 17 listopada br. w Błaszkach odbędzie się turniej w trikach piłkarskich "Błaszki Freestyle Cup”.

2016 04 17 23 50 40W najbliższy weekend klasa okręgowa kończy rozgrywki jesienne. Jednym z pomysłów było rozegranie jeszcze w listopadzie pierwszych meczów z sezonu wiosennego.

phatchW hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieruszowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców i Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

phatchPaweł Osiewała, prezydent Sieradza odebrał z rąk sekretarza generalnego PZLA Pawła Olszańskiego wyróżnienie za wzorową organizację Mistrzostw Polski U23.