• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

W miniony weekend na Jeziorsku odbyły się regaty o Błękitną Wstęgę. W zawodach wzięło udział 18 załóg w klasach Omega, T-1, T-2, katamaran i open.

Wśród wielu stowarzyszeń powstałych na trenie naszego regionu jednym z najbardziej aktywnych jest Stowarzyszenie Cyklistów "Kółeczko" z Osjakowa. Jego prezesem jest Marek Bożukowski.

W środę, 2 lipca br. przed przyjazdem profesjonalnych kolarzy rozegrany został Mini Wyścig Kolarski Solidarności.

Kamil Gradek z BDC - MARCPOL Team został zwycięzcą drugiego etapu 25 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków, którego meta usytuowana była na sieradzkim Rynku.

W środę, 2 lipca br. na sieradzkim rynku zakończy się drugi etap 25 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

W dniu 28 czerwca 2014 r. nad stawami przy ulicy Złoczewskiej w Lututowie Zarząd Koła Wędkarskiego PZW „Łużyca” zorganizował Wędkarskie Zawody Spławikowe o puchar Wójta Gminy Lututów Józefa Suwary. Zawody jako pierwsza impreza weszły do programu organizowanych Dni Lututowa.

W Spale k. Tomaszowa Mazowieckiego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych i Błyskawicznych. Wzięło w nich udział 100 zawodników z 9 klubów. Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Szachowy w Łodzi.

Gmina Klonowa znalazła się na 26 miejscu VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin w kategorii gmin do 5 tys. mieszkańców.

Prawie 110 szachistek i szachistów stanęło do walki o medale w Otwartych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich (P-15), które odbyły się 7 czerwca w Sali SP nr 5 i Gimnazjum nr 3 w Wieluniu.

W sobotę i niedzielę, sieradzka klasa A, grupa druga rozegrała kolejne mecze w sezonie. Na czele tabeli znajdują się dwie drużyny, które zgromadziły po 77 punktów.