• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

  • Flaga

Sport

Pracowity początek wakacji wieluńskich szachistów (Foto)

W tym roku wakacje wieluńskich szachistów są bardzo pracowite. Natalia Guzik i Zuzia Bakalarczyk brały udział w Kadrze Województwa w dniach 29.06-8.07.

Rozpoczęły się zapisy do WPLS

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się wstępne zapisy do wieruszowskiej powiatowej ligi siatkówki. Potrwają one do 22 września br.

Lututowianin na mistrzostwach Polski

W dniach 07-14 lipca 2013 roku w Makowicach k/Wałbrzycha odbył się 37 Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych. W turnieju uczestniczył także Mariusz Ślęzak z Lututowa.

Zapole Cup (Foto)

W niedzielę 14 lipca br. w Zapolu rozegrano turniej piłki nożnej Zapole Cup. Patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Brzeźnio Dorota Kubiak.

Lider gromi Jagę Lututów (Foto)

W przedostatniej kolejce rozgrywek piłkarskiej klasy A grupy sieradzkiej I lider Warta Osjaków rozgromił na własnym boisku Jagę Lututow 4:1.

UKS Piątka Wieluń na festiwalu szachowym (Foto)

Prawie sześćdziesięciu zawodników, a wśród nich dziewięcioro reprezentujących UKS „Piątka Wieluń” wzięło udział w Festiwalu Szachowym Gminy Sieradz rozgrywanym 15 czerwca 2013.

Pierwszy trening najmłodszych piłkarzy (Foto)

We wtorek 18 czerwca br. na stadionie LKS Złoczevii pierwsze w życiu treningi zaczęli młodzi chłopcy z roczników 2000-2005.

Złoczevia wycofała się rozgrywek klasy A

Złoczevia Złoczew wycofała się z rozgrywek piłkarskich sieradzkiej klasy A.

10 medali UKS Piątka Wieluń

W Soczewce k. Płocka w dniach 29.05-2.06.2013 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych i Błyskawicznych. Wzięło w nich udział ponad 80 zawodników z 10 klubów.

Mariusz Ślęzak z Lututowa 5 na ogólnopolskich zawodach

W dniach 30 maj - 2 czerwca 2013 roku w Gnieźnie odbył się V Turniej warcabowy o Drzwi Gnieźnieńskie . W zawodach startowało dwóch zawodników z LKS „Czarna Damka” Lututów.