• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

Liga ruszyła

Sezon 2012/2013 został rozpoczęty. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn w zespołach będzie grało ok. 100 zawodników z naszego regionu.

Zawody o Puchar Burmistrza Wielunia

Jak poinformował portal um.wielun.pl w sobotę na hali WOSiR przy ulicy Częstochowskiej w Wieluniu rozegrano Turniej Piki Ręcznej Oldbojów o Puchar Burmistrza Wielunia Janusza Antczaka. Międzynarodowym akcentem zawodów była drużyna za zaprzyjaźnionego z Wieluniem Osterburga.

Zagrali w finale

Zakończyły się rozgrywki Orlikowej Ligi Mistrzów w koszykówce. W finale imprezy nasz region reprezentowała drużyna chłopców z Gimnazjum nr 1 w Wieruszowie.

Biegali w Zaciszu

Na trenie ośrodka rekreacyjnego „Zacisze” w Konopnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Sukcesy biegaczy z powiatu wieluńskiego

Dużym sukcesem dla powiatu wieluńskiego zakończyły się Finały Województwa Łódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najlepszy wynik – 2 miejsce uzyskał Piotr Domagała z Publicznego Gimnazjum w Białej, a Weronika Więzowska również z Publicznego Gimnazjum w Białej zajęła 9 miejsce.

Biegi przełajowe w Konopnicy

Na terenie ośrodka rekreacyjnego „Zacisze” w Konopnicy odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2012/2013.

Szachowe Mistrzostwa Gminy Lututów

W dniu 22 września 2012 roku Zarząd Sekcji Szachowej zorganizował Mistrzostwa Gminy Lututów Lututowa w szachach. Miejsce Gminny Ośrodek Kultury w Lututowie. Organizatorzy Gminny Ośrodek Kultury i Gmina Lututów.

Edward Perdek na drugim miejscu

W dniu 22 września 2012 roku w Jastrzębiu Zdrój  odbył się II Turniej Integracyjny  o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój w warcabach. Udział wzięło 37 zawodników i zawodniczek z 7 klubów.

Powiatowe biegi przełajowe

Na stadionie gminnym w Lututowie odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych wszystkich typów szkół. Wzięło w nich udział 116 dziewcząt i 139 chłopców.

Komunikat Zarządu Wieruszowskiej Powiatowej Ligi Siatkówki

Wszystkie drużyny siatkarskie, które chciałby zagrać w lidze, w sezonie 2012/2013 proszone są o zgłoszenie drużyny do zarządu ligi.