• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym (Fotogaleria)

W dniu 23 listopada 2013 r. w Gimnazjum Publicznym w Lututowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Turnieju Tenisa Stołowego dla członków OSP z terenu powiatu wieruszowskiego. Organizatorem Mistrzostw był Zarząd Oddziału Powiatowego z OSP RP w Wieruszowie wspólnie z Zarządem Oddziału Gminnego Z OSP RP w Lututowie.

Siedemdziesięciu szachistów w Skomlinie (Foto)

Tradycyjnie w listopadzie szachiści spotkali się w Skomlinie na rozgrywanym już po raz dwunasty turnieju z okazji Święta Niepodległości o puchar Wójta Gminy Skomlin Grzegorza Marasa.

Sieradzanka złotą medalistką w Luksemburgu (Foto)

Aleksandra Stodulska zdobyła dwa złote medale podczas Europejskiego Turnieju Tenisa Olimpiad Specjalnych w Luksemburgu.

Gminne mistrzostwa warcabowe i szachowe (Fotogaleria)

W dniu 17 listopada 2013 r. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzietrzkowicach Ludowy Klub Sportowy „Sokół” Dzietrzkowice zorganizował Gminne Mistrzostwa Warcabowe i Gminne Mistrzostwa Szachowe.

Burza nie dała się ograć w Klonowej (Fotogaleria)

Burza Burzenin zremisowała z Błyskawicą Klonowa w ostatnim meczu rundy jesiennej. Piłkarze z Burzenina po kontrowersyjnym karnym przegrywali już 1:2, by grając w 10 doprowadzić do remisu.

Mistrzostwa LZS województwa łódzkiego (Fotogaleria)

W dniu 10 listopada 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w warcaby 100 polowe.

Turniej Par Brydża Sportowego (Fotogaleria)

Już po raz czwarty w dniu 11 listopada jest organizowany w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie Turniej Par Brydża Sportowego.

Udany występ zawodników wieluńskiej piątki w Bełchatowie

Pięciu szachistów reprezentujących UKS „Piątka Wieluń” uczestniczyło w Turnieju Szachowym z okazji Dnia Niepodległości w Bełchatowie w dniu 9. listopada 2013 r.

Mistrzostwa Powiatu wieluńskiego w unihokeju (Foto)

W dniach 28 i 30.10.2013 w Białej zostały rozegrane Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju.

Rozgrywki w systemie szwajcarskim (Fotogaleria)

W dniu 3 listopada 2013 r. o godzinie 10,00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie zostały zorganizowane Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w warcaby 100 – polowe.