• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

Burza nie dała się ograć w Klonowej (Fotogaleria)

Burza Burzenin zremisowała z Błyskawicą Klonowa w ostatnim meczu rundy jesiennej. Piłkarze z Burzenina po kontrowersyjnym karnym przegrywali już 1:2, by grając w 10 doprowadzić do remisu.

Mistrzostwa LZS województwa łódzkiego (Fotogaleria)

W dniu 10 listopada 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w warcaby 100 polowe.

Turniej Par Brydża Sportowego (Fotogaleria)

Już po raz czwarty w dniu 11 listopada jest organizowany w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie Turniej Par Brydża Sportowego.

Udany występ zawodników wieluńskiej piątki w Bełchatowie

Pięciu szachistów reprezentujących UKS „Piątka Wieluń” uczestniczyło w Turnieju Szachowym z okazji Dnia Niepodległości w Bełchatowie w dniu 9. listopada 2013 r.

Mistrzostwa Powiatu wieluńskiego w unihokeju (Foto)

W dniach 28 i 30.10.2013 w Białej zostały rozegrane Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju.

Rozgrywki w systemie szwajcarskim (Fotogaleria)

W dniu 3 listopada 2013 r. o godzinie 10,00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie zostały zorganizowane Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w warcaby 100 – polowe.

Sommer Zapole nie wykorzystał szansy

Drużyna Sommer Zapole przegrała z MKS MOS Zduńska Wola 2:0. Po tej porażce piłkarze z Zapola spadli na czwartą pozycję.

Zagrają w finałach mistrzostw Polski (Foto)

W trakcie Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów, odbywających się w Suchedniowie w dniach 20-26.10.2013 wzięło udział 10 zawodników UKS Piątka Wieluń.

Srebro i brąz mistrzostw Polski dla Lututowa (Fotogaleria)

Na rozegranych w dniu 27 października w Częstochowie I Otwartych Mistrzostwach Polski AZS w warcabach Aktywnych 100-polowych zawodnicy z Lututowa zajęli 2 i 3 miejsce.

Drużyny z Lututowa na podium (Fotogaleria)

Drużyna chłopców z ZSR w Lututowie zajęła drugie miejsce, a drużyna dziewcząt trzecie w rozegranych w dniu 24.10.2013 r. Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej.