• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

Turniej pod patronatem arcymistrza

W dniu 1 maja 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie został zorganizowany Otwarty Turniej Szachowy pod patronatem Arcymistrza Marcina Kamińskiego.

Antek Raszewski na Mistrzostwach Polski w Poroninie

W dniach 1-2 maja 2013 w Poroninie odbywały się Mistrzostwa Polski Przedszkolaków, w których występował reprezentant UKS Piątka Wieluń Antoni Raszewski.

Trzy miejsca na podium w Kaliszu

Drugi Ogólnopolski Festiwal Szkoły Szachowej SzachMistrz w Kaliszu zgromadził prawie 170 dzieci, w tym ponad 100 przedszkolaków startujących w Mistrzostwach Szkoły Szachmistrz. Zawodnicy wieluńskiej piątki startowali w grupie do lat 12, która została na koniec podzielona na grupę dziewcząt i chłopców. Grano 8 rund po 15 min. na zawodnika.

UKS Piątka Wieluń w Lututowie

W dniu 1 maja 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie odbył się Otwarty Turniej Szachowy pod patronatem Arcymistrza Marcina Kamińskiego.

Dzigorzew wywiózł 3 punkty ze Złoczewa

W dniu 1 maja 2013 r. rozegrana została 18 kolejka piłkarskiej klasy A grupy  II sieradzkiej. Na pozycji lidera umocnił się LKS Paprotnia, który pokonał na własnym boisku Błyskawicę Klonowa aż 4:0.

Komunikat WPLS na zakończenie sezonu 2012/2013 r.

W dniu 28 kwietnia odbył się turniej wiosenny Wieruszowskiej Powiatowej Ligi Siatkówki. Drużyny do samego końca walczyły o najwyższe miejsca.

Sieradzcy karatecy wrócili z medalami

Z kolejnymi medalami z turnieju ogólnopolskiego wrócili sieradzcy karatecy. Tym razem zdobyli aż 7 medali.

Wielunianki wygrały ogólnopolski turniej

Siatkarki z Wielunia wygrały I Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt im. Jerzego Grabarczyka. W pokonanym polu pozostawiły m.in. zawodniczki z Warszawy, Łodzi, Trzebnicy, Rawy Mazowieckiej.

Czwarte miejsce Natalii Guzik

W dniach 10-17 kwietnia 2013 w Wałbrzychu (Zamek Książ) odbywała się II Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych. Bardzo dobre, czwarte miejsce zajęła młoda szachistka ze Skomlina Natalia Guzik.

Policjanci z Wielunia na drugim miejscu

Policjanci wieluńscy zajęli drugie miejsce w rozgrywanym w Tuszynie I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego.