• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 03 31 18 37 20Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce w Złoczewie poczta będzie pracowała dłużej. Tak przynajmniej zapewnia nas Kamila Supron-Kalinowska z Biura prasowego Poczty Polskiej S. A.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce w Złoczewie poczta będzie pracowała dłużej. Tak przynajmniej zapewnia nas Kamila Supron-Kalinowska z Biura prasowego Poczty Polskiej S. A.
Mail w tej sprawie wystosowałem do Poczty Polskiej w dniu wczorajszym. Akcję poparł także radny Dominik Drzazga. Kilka godzin po przesłaniu pytania dotyczącego możliwości pracy poczty w innych godzinach, przyszła odpowiedź wspomnianej już Kamili Supron-Kalinowskiej.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Sprawdzimy możliwości jakimi dysponujemy w tej placówce i postaramy się odpowiedzieć Panu jak najszybciej - pisała Pani Rzecznik. Dziś dostaliśmy drugiego maila.
Biorąc pod uwagę opinie naszych klientów, od maja 2015 roku, planujemy zmianę godzin pracy placówki w Złoczewie. Jednego dnia w tygodniu placówka będzie otwarta od 10:00 do 18:00, w pozostałe dni od 8:00 do 16:00. Obecnie przygotowujemy się do tych zmian - napisała Kamila Supron-Kalinowska.
Obecnie placówka jest czynna w godzinach od 8.30 do 15.30. Takie godziny pracy sprawiają, że mieszkańcy, którzy pracują poza Złoczewem mają ogromne problemy z dostaniem się do placówki. Godziny pracy wcześniej przesunęły już banki, co bardzo ułatwiło życie ich klientom.
Jest to już kolejna sprawa, w której pomogliśmy naszym czytelnikom.

mk

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież