• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_03/31_poczta.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_03/31_poczta

2015 03 31 18 37 20Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce w Złoczewie poczta będzie pracowała dłużej. Tak przynajmniej zapewnia nas Kamila Supron-Kalinowska z Biura prasowego Poczty Polskiej S. A.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce w Złoczewie poczta będzie pracowała dłużej. Tak przynajmniej zapewnia nas Kamila Supron-Kalinowska z Biura prasowego Poczty Polskiej S. A.
Mail w tej sprawie wystosowałem do Poczty Polskiej w dniu wczorajszym. Akcję poparł także radny Dominik Drzazga. Kilka godzin po przesłaniu pytania dotyczącego możliwości pracy poczty w innych godzinach, przyszła odpowiedź wspomnianej już Kamili Supron-Kalinowskiej.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Sprawdzimy możliwości jakimi dysponujemy w tej placówce i postaramy się odpowiedzieć Panu jak najszybciej - pisała Pani Rzecznik. Dziś dostaliśmy drugiego maila.
Biorąc pod uwagę opinie naszych klientów, od maja 2015 roku, planujemy zmianę godzin pracy placówki w Złoczewie. Jednego dnia w tygodniu placówka będzie otwarta od 10:00 do 18:00, w pozostałe dni od 8:00 do 16:00. Obecnie przygotowujemy się do tych zmian - napisała Kamila Supron-Kalinowska.
Obecnie placówka jest czynna w godzinach od 8.30 do 15.30. Takie godziny pracy sprawiają, że mieszkańcy, którzy pracują poza Złoczewem mają ogromne problemy z dostaniem się do placówki. Godziny pracy wcześniej przesunęły już banki, co bardzo ułatwiło życie ich klientom.
Jest to już kolejna sprawa, w której pomogliśmy naszym czytelnikom.

mk

{gallery}/stories/15_03/31_poczta{/gallery}

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież