• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Gmina Brąszewice ma już nowego ds. drogownictwa. W rozmowie kwalifikacyjnej pokonał on pięcioro innych rywali. Do zadań nowego urzędnika będzie m.in. należał nadzór nad drogami i oświetleniem na terenie gminy.

Po przeprowadzonym postępowaniu konkursowym został nim Mariusz Pędziwiatr z Przedłęcza. Spełnił on wszystkie wymagania formalne, a podczas rozmowy kwalifikacyjnej uzyskał największą liczbę punktów. Do drugiego etapu czyli rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowanych zostało sześć osób. Wszystkie zamieszkują gminę Brąszewice: trzy z nich były z Brąszewic, oraz po jednej z Przedłęcza, Chajewa i Godynic.

Do zadań nowego urzędnika będzie należało: nadzór nad drogami i oświetleniem na terenie gminy, przygotowanie, prowadzenie oraz nadzór nad prowadzonymi inwestycjami infrastruktury dróg i oświetlenia na terenie gminy, przygotowanie projektów umów i obsługa procesu ich zawarcia oraz realizacji w zakresie  stanowiska, przygotowywanie wniosków aplikacyjnych w zakresie prowadzonych spraw oraz sporządzanie informacji, analiz i sprawozdań z zakresu prowadzonych spraw.

mk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież